O której gra Linette mecz dzisiaj Indian Wells Linette - Raducanu O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Indian Wells 11.03.2023

i

Autor: AP O której gra Linette mecz dzisiaj Indian Wells Linette - Raducanu O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Indian Wells 11.03.2023

Indian Wells 2023

O której gra Linette mecz dzisiaj Indian Wells KIEDY gra Linette - Raducanu O której godzinie mecz Linette dzisiaj w Indian Wells 11.03.2023

2023-03-11 11:13

Linette - Raducanu O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj Indian Wells KIEDY gra Linette. Magda Linette już dzisiaj zagra z Emmą Raducanu w 2. rundzie turnieju WTA w Indian Wells. Jest PLAN GIER i znamy godzinę meczu Linette - Raducanu, a dla kibiców mamy dobre wiadomości, bo poznanianka zagra w dogodnej dla widzów porze. Brytyjka Raducanu to była mistrzyni US Open, ale po tym spektakularnym sukcesie grała już dużo słabiej, zmagając się z licznymi kontuzjami. Teraz zajmuje 77. miejsce w rankingu WTA. To drugi mecz Linette - Raducanu, a w pierwszym górą była Brytyjka. Sprawdź, o której gra Linette dzisiaj w Indian Wells Magda Linette Kiedy gra pierwszy mecz.

Spis treści

Magda Linette dzisiaj zaczyna wreszcie rywalizację w Indian Wells. Polka w 2. rundzie zagra z Emmą Raducanu (nr 77). Słynna Brytyjka, sensacyjna mistrzyni US Open 2021, pokonała 6:2, 6:3 Dankę Kovinic z Czarnogóry. Jest już PLAN GIER na dzisiaj i dla kibiców Magdy mamy dobre wiadomości. Początek meczu Linette - Raducanu o godzinie 20 polskiego czasu (pierwszy mecz w sesji dziennej).

O której gra Linette mecz dzisiaj Indian Wells Linette - Raducanu KIEDY gra Linette

Magda Linette w Indian Wells rozmawiała z wysłannikiem "Super Expressu". - Dobrze się czuję, lubię grać tutaj w Indian Wells. Na treningach dobrze grałam, jestem przygotowana. Te tysięczniki są dużymi turniejami, więc każdy chce zagrać jak najlepiej, tym bardziej w tych turniejach w Stanach Zjednoczonych, które mają naprawdę już długą historię. Sporo się tutaj wydarzyło. Wszyscy grają tutaj, żeby pokazać swój najlepszy tenis. To ważny turniej, jest dużo kibiców, a ten ośrodek jest wspaniały - powiedziała Magda Linette, która w 4. rundzie Indian Wells może wpaść na Igę Świątek. - Tak daleko nie patrzyłam - uśmiecha się Magda. - W ogóle nie patrzę na drabinkę, a myślę, że mój pierwszy mecz będzie wystarczająco trudny, więc na razie będę się na mim skupiać - dodała Linette. 

Linette - Raducanu O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj Indian Wells Magda Linette KIEDY mecz

Magda Linette i Emma Raducanu grały ze sobą raz. W poprzednim sezonie w Seulu Brytyjka łatwo ograła Polkę 6:2, 6:2. Czas na rewanżowy mecz Linette - Raducanu, tym razem w Indian Wells. Mająca rumuńsko-chińskie korzenie Emma Raducanu po ogromnym sukcesie w US Open musiała mierzyć się z wielką eksplozją popularności. Głośno było o niej głównie z powodu kolejnych lukratywnych kontraktów reklamowych. Zmieniała często trenerów. Zmagała się z licznymi kontuzjami. Tuż przed turniejem w Indian Wells odezwał się nadgarstek i Raducanu zrezygnowała z gry w pokazowym turnieju miksta Tie Break Tens, w którym miała wystąpić w parze z Cammeronem Norrie. W turnieju WTA jednak zagrała. Magda Linette w 1. rundzie turnieju w Indian Wells miała wolny los. To efekt jej świetnego występu w styczniowym Australian Open, gdzie doszła do półfinału i zaliczyła duży awans w rankingu WTA.

Magda Linette przed turniejami w USA: Nic się nie zmieniło! Nie czuję zmiany

Linette - Raducanu O której mecz Linette dzisiaj Indian Wells KIEDY mecz Linette 11.03.203

Magda Linette przed występem w Indian Wells zaliczyła dwa występy w mniejszych turniejach rangi WTA 250 - najpierw doszła do ćwierćfinału w Meridze, a potem odpadła już po pierwszym meczu w Austin. W obu tych turniejach Linette rozstawiona była w z numerem 1 i z pewnością apetyty były większa, a po tych startach pozostał spory niedosyt. Magda Linette po sukcesie w Australian Open zrobiła sobie dłuższą przerwę w występach w tourze. Trenowała w tym czasie na Florydzie, szlifując formę na kolejną część sezonu. Rok temu tenisistka z Poznania odpadła z turnieju w Indian Wells już po pierwszym meczu, przegrała 4:6, 6:7 z młodą Australijką Astrą Sharmą. Teraz Linette w 4. rundzie może wpaść na Igę Świątek, z którą jeszcze nigdy nie grała w zawodowym tourze.

Magda Linette KIEDY gra Indian Wells O której gra Linette mecz w Indian Wells

Magda Linette pierwszy mecz w Indian Wells rozegra w 2. rundzie. Rywalką Polki będzie Brytyjka Emma Raducanu. Mecz Magda Linette - Emma Raducanu zostanie rozegrany w sobotę 11 marca 2023. Początek meczu Linette - Raducanu o godzinie 20 polskiego czasu. Transmisja TV z turnieju WTA w Indian Wells na antenie Canal+ Sport.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze