Autor: AP Linette - Sherif O której godzinie gra Magda Linette Australian Open KIEDY gra Magda Linette pierwszy mecz AO 2023 I runda

Australian Open 2023

Magda Linette w świetnym stylu awansowała do 2. rundy Australian Open! Drugi set zdominowany przez Polkę

Mecz Magda Linette - Sherif RELACJA. Magda Linette awansowała do 2. rundy Australian Open po zwycięstwie nad Mayar Sherif. W pierwszym secie Linette musiała gonić wynik, bo dała się przełamać już w drugim swoim gemie serwisowym. Zdołała jednak dopaść rywalkę, a później zyskała przewagę przełamania i wygrała 7:5. Drugi set był już całkiem pod dyktando Polki, która pozwoliła Egipcjance na zdobycie tylko jednego gema. Linette - Sherif WYNIK.

Magda Linette - Mayar Sherif 7:5, 6:1

Magda Linette zaczyna walkę w Australian Open 2023, a w I rundzie zagra z Egipcjanką Mayar Sherif. To pierwszy pojedynek tenisistki z Poznania z tą rywalką. Linette przed występem w Melbourne błysnęła formą w barwach reprezentacji Polski w United Cup, gdzie zdobyła dla naszego zespołu kilka bardzo ważnych punktów. - Te mecze dużo mi dały w przygotowaniach do Australian Open - stwierdziła Magda Linette. W II rundzie AO są już Iga Świątek i Hubert Hurkacz. Teraz trzymamy kciuki za Magdę!