Magda Linette

Autor: East News Linette - Anisimova O KTÓREJ GODZINIE gra Linette dzisiaj Wimbledon Polka czeka na pierwszy mecz KIEDY gra Linette - Anisimova GODZINA DATA

WTA Madryt: Porażka Magdy Linette. Słaby dzień Polki, Saisai Zheng wyraźnie lepsza

2021-04-30 16:35

Nie udał się Magdzie Linette pojedynek ze swoją przyjaciółką Saisai Zheng podczas turnieju WTA w Madrycie. Azjatka już w pierwszym secie okazała swoją wyższość nad Polką i nawet pomimo tego, że w drugiej partii tenisistka z Poznania wróciła do gry, to finalna odsłona nie pozostawiła już żadnych wątpliwości. Starcie zakończyło się wynikiem 2:6, 6:3, 1:6, przez co polska zawodniczka musi przełknąć gorzką pigułkę.

Magda Linette - Saisai Zheng

2:6, 6:3, 1:6

Nie było fantastycznego odwrócenia losów tego pojedynku. Magda Linette zasłużenie przegrywa z Saisai Zheng w turnieju w Madrycie. Serdecznie dziękujemy za uwagę.

2:6, 6:3, 1:5

Zheng przełamuje Linette i jest o jednego gema od triumfu.

2:6, 6:3, 1:4

Magda Linette nie składa jeszcze broni i przełamuje swoją przeciwniczkę. Zwiastun wspaniałej pogoni czy jedynie zdobycz na otarcie łez?

2:6, 6:3, 0:4

Przykry ten trzeci set dla Magdy Linette. Polka ponownie przełamana i wszystko wskazuje, że lada chwila triumf jej rywalki stanie się faktem.

2:6, 6:3, 0:3

Nie pozwoliła sobie Zheng na błąd przy swojej zagrywce. Będzie trudno...

2:6, 6:3, 0:2

Bardzo długa partia niestety na korzyść Chinki. Po długiej walce na przewagi triumfuje tenisistka z Azji i przełamuje Linette.

2:6, 6:3, 0;1

Wydawało się, że Chinka sięgnie po gładkie zwycięstwo, ale Polka w porę się jej postawiła. W decydującym momencie to jednak Azjatka utrzymała nerwy na wodzy i zgarnęła wygraną.

2:6, 6:3, 0:0

Trzeci set rozpoczęty!

2:6, 6:3

2:6, 6:3

Teraz to Chinka musi zmierzyć się z trudniejszą sytuacją mentalną, to jest pewne.

2:6, 6:3

Oj, był już taki moment, w którym naprawdę trudno było myśleć optymistycznie, ale jednak - Magda Linette rozstrzyga drugiego seta na swoją korzyść i wszystko będzie decydowało się w trzeciej partii!

2:6, 5:3

Linette znowu przełamała Zheng!

Teraz Polka jest już naprawdę bliska wygrania drugiego seta!

2:6, 4:3

2:6, 4:3

Teraz to Chinka przełamuje Polkę...

2:6, 4:2

BRAWO!

Magda Lintte przełamała rywalkę po bardzo długiej wymianie i zasłużenie zgarnia tego gema!

2:6, 3:2

Magda Linette nie odpuszcza! W drugim secie pojedynek jest bardzo wyrównany. Odrobina więcej spokoju, koncentracji i losy tej potyczki jeszcze da się odwrócić.

2:6, 2:2

2:6, 2:2

Kolejna bardzo długa wymiana, która ostatecznie ląduje na koncie Chinki. Nierówna jest dziś Linette, niekiedy pokazuje obiecującą dyspozycję, ale prostych błędów jest zdecydowanie zbyt wiele.

2:6, 2:1

Drugi set na razie ząb za ząb, oko za oko - Magda Linette prezentuje się już dużo korzystniej niż wcześniej!

2:6, 1:1

Zheng jednak rozstrzyga to wszystko na swoją korzyść. Wielka szkoda, to była duża szansa.

2:6, 1:0

Bardzo długo trwa walka w tym gemie. Linette nie odpuszcza, ale rywalka też przypomina sobie, że śpiewająco wygrała pierwszego seta. Walka na przewagi.

2:6, 1:0

Dobry początek w wykonaniu Magdy Linette!

2:6

Rozpoczynamy drugiego seta!

2:6

Były momenty, ale błędy przeważyły. Pierwszy dla dla Zheng, liczymy na zupełnie inną twarz Linette w drugiej partii.

2:5

Drugi gem dla Polki. Oby to był zwiastun dobrego drugiego seta, nawet jeśli tego pierwszego nie uda się już uratować.

Bezradna Linette, kolejna zdobycz dla Zheng. Polka kompletnie nie może złapać swojego rytmu, spotkanie całkowicie pod kontrolą przeciwniczki.

1:4

20 minut gry za nami, ogromne problemy Magdy Linette. Kolejna zdobycz dla Chinki, losy pierwszego seta wyglądają coraz gorzej.

1:3

Jest niedosyt, ponieważ Linette dobrze weszła w tę wymianę, ale Zheng szybko się otrząsnęła i zgarnęła kolejnego gema.

1:2

Magda Linette może odetchnąć! Było już 0:40, ale wówczas Polka pokazała znakomitą formę i wróciła do gry.

0:2

Zheng na razie pewna w swoich zagraniach i lepsza od Linette. Zgarnia kolejną partię.

0:1

Po dłuższej wymianie, pierwszy gem pada łupem rywalki Magdy Linette.

0:0

Mecz rozpoczęty!

Rozgrzewka już dobiega końca, lada chwila początek.

Pojedynek Magdy Linette powinien rozpocząc się około 14:20.

Kasatkina rozstrzyga bój z Begu na swoją korzyść! Teraz powoli może szykowac się już Linette.

Tiebreak w starciu Begu - Kasatkina!

Warto dodać, że Linette i Zheng do przyjaciółki - często razem trenują. Znają się więc na wylot, tym bardziej spotkanie budzi ciekawość.

Begu doszła przeciwniczkę na remis 5:5! Do samego końca trwa więc tam zażarta walka. Na rozpoczęcie meczu Magdy Lintte wciąż musimy poczekać.

Begu wciąż jeszcze walczy. W trzecim secie jest 5:3 dla jej rywalki.

Kasatkina o krok od wygranej. Za chwilę początek meczu Magdy Linette.

W pojedynku Kasatkiny z Begu jest 4:2 dla tej pierwszej. Zbliżamy się do końca.

Czekamy na zakończenie meczu Begu - Kasatkina, aby do akcji mogła wejść Linette. Trwa tam trzeci set, w którym Rosjanka prowadzi z Rumunką 2:1.

Na rozpoczęcie się pojedynku Magdy Linette wciąż musimy poczekać. Aktualne prognozy wskazują, że potyczka wysartuje około 13:30.

W II rundzie turnieju w Madrycie jest już Iga Świątek. Wszyscy liczymy, że lada chwila dołączy do niej Magda Linette!

Pojedynek Magdy Linette z Saisai Zheng powinien rozpocząć się około 13:05.

Witamy w naszej relacji na żywo z meczu Magda Linette - Saisai Zheng w I rundzie turnieju WTA w Madrycie. Początek spotkania ok. godziny 12.30-13.00 (drugi mecz od godz. 11)