Autor: AP Magda Linette - Haddad Maia RELACJA NA ŻYWO Polka przegrała pierwszego seta, dramat w końcówce! WTA Rzym Linette - Haddad Maia WYNIK NA ŻYWO

RELACJA NA ŻYWO

Magda Linette odpadła z turnieju WTA w Rzymie! Dwa dramatyczne sety, mecz zmarnowanych szans! Linette - Haddad Maia WYNIK RELACJA NA ŻYWO

2023-05-13 17:37

Magda Linette odpadła z turnieju WTA w Rzymie w 3. rundzie po porażce 5:7, 4:6 z Brazylijką Beatriz Haddad Maią. Panie grały w ciężkich warunkach, przy padającym deszczu. Lepiej poradziła sobie silniejsza fizycznie Haddad Maia, a Magda pewnie długo rozpamiętywać będzie zmarnowane szanse w końcówce pierwszego seta i w drugiej partii, gdy prawie odrobiła straty od stanu 0:4. Poniżej nasza relacja na żywo, wynik meczu Linette - Haddad Maia dzisiaj w Rzymie.

Linette - Haddad Maia RELACJA NA ŻYWO WTA Rzym Magda Linette WYNIK meczu dzisiaj

Magda Linette walczy z Brazylijką Beatriz Hadda Maią w 3. rundzie turnieju WTA w Rzymie. Polka zaczęła rywalizację w stolicy Italii od zwycięstwa 7:6, 6:1 nad utalentowaną 18-letnią Czeszką Lindą Noskovą. Teraz poprzeczka zawieszona będzie dużo wyżej. Beatriz Haddad Maią to klasowa zawodniczka, która wdarła się do Top-15 rankingu. Magda Linette rok temu nie grała w turnieju WTA w Rzymie. W tym czasie walczyła w mniejszym turnieju w Paryżu. Teraz jest dużo wyżej w rankingu (nr 19), więc zmieniła plany startowe. W Rzymie walczy też Iga Świątek, która broni tytułu. W niedzielę zagra z Łesią Curenko.

Linette - Haddad Maia NA ŻYWO RELACJA LIVE WTA Rzym Magda Linette mecz NA ŻYWO dzisiaj

Magda Linette po raz pierwszy w karierze gra w 3. rundzie turnieju WTA w Rzymie. W meczu z Lindą Noskovą półfinalistka Australian Open zaprezentowała się bardzo dobrze i solidnie. Pierwszy set był zacięty, a w drugim poznanianka była już poza zasięgiem młodej rywalki. Wysoka (185 cm) i silna fizycznie Beatraiz Haddad Maia ograła 6:2, 6:3 Rumunkę Elenę Gabrielę Ruse. Brazylijska tenisistka ostatnio zrobiła imponujące postępy. W poprzednim sezonie wygrywała seryjnie mecze, szybko awansując w rankingu. Jej atuty to mocny serwis i potężne uderzenia z głębi kortu.

Linette - Haddad Maia WYNIK NA ŻYWO WTA Rzym Magda Linett mecz RELACJA LIVE

Magda Linette walczy w Rzymie po niezbyt udanym występie w Madrycie. W 3. rundzie poznanianka uległa 3:6, 3:6 rewelacyjnej 16-letniej Rosjance Mirrze Andriejewej (wcześniej Linette pokonała Czeszkę Vondrousovą). Mecz Linette - Haddad Maia ma się rozpocząć po godzinie 13, ale niestety prognozy pogody nie są najlepsze. Zawody w Rzymie są przerywane przez deszcz. Pogoda ma utrudniać grę przez najbliższe dni.

WTA Rzym Linette - Haddad Maia RELACJA NA ŻYWO ONLINE WYNIK LIVE

Mecz Magda Linette - Beatriz Haddad Maia w 3. rundzie turnieju WTA w Rzymie zostanie rozegrany w sobotę 13 maja 2023. Początek meczu Linette - Haddad Maia po godzinie 13 (nie wcześniej, drugi mecz od godziny 11 po meczu Rublow - Molcan). Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z meczu Linette - Haddad Maia w Rzymie.

QUIZ: Jesteś kibicem tenisa? Rozpoznasz te tenisistki? Sprawdź się!