Linette - Kasatkina O KTÓREJ GODZINIE gra Magda Linette dzisiaj Australian Open 2 runda Będzie starcie dwóch Polek? KIEDY gra Linette GODZINA meczu dzisiaj II runda AO 2022

i

Autor: Paweł Jaskółka Magda Linette

Magda Linette o mężu Agnieszki Radwańskiej: Wie kiedy mnie pobudzić, a kiedy uspokoić

2022-04-15 16:28

Magda Linette nie zawiodła! Już przed meczem Polska - Rumunia w Radomiu wiadomo było, że wynik jej pojedynku z liderką rywalek Iriną-Camelią Begu będzie miał kluczowe znaczenie. Magda Linette po nerwowym i pełnym zwrotów akcji spotkaniu cieszyła się ze zwycięstwa 6:1, 4:6, 6:2, które dało prowadzenie polskiej drużynie. Po tym meczu na kort wyszła Iga Świątek. - Cieszę się, że dałam Idze nieco więcej oddechu - powiedziała Magda Linette. Tenisistka wspomniała również o mężu Agnieszki Radwańskiej.

Magda Linette zaczęła mecz z Iriną-Camelią Begu doskonale, ale potem miała momenty kryzysowe. Skończyło się zwycięstwem 6:1, 4:6, 6:2. - To był taki mecz jak wiele innych moich spotkań. Mecz w kratkę - uśmiechała się Magda Linette w czasie pomeczowej konferencji prasowej. - Zaczęłam bardzo dobrze, ale miałam potem słaby początek drugiego seta. Trochę zwolniłam, co odbiło się na mnie. Zaczęłam popełniać za dużo błędów. Zazwyczaj jak gram wolniej, to jest więcej błędów, ale później udało mi się znów wrócić na dobry rytm. Był ten nieszczęsny gem przy 5:4 w drugim secie, ale wiedziałam już, że jestem na dobrych torach, dyktuję warunki i kontroluję ten mecz - dodała Magda Linette.

Magda Linette wyjawiła, kto jest jej CHŁOPAKIEM! To przystojny Chorwat! [ZDJĘCIA]

Polskie tenisistki grają z Rumunkami w wypełnionej po brzegi hali w Radomiu. - To są trochę inne emocje, nieco większy stres, bo jednak gramy w domu, przy własnych kibicach, a nie jesteśmy do tego przyzwyczajone. To że gramy tutaj najmocniejszym składem pokazuje jak bardzo nam zależy na tym, żeby tutaj wygrać i zagrać w finałach - stwierdziła Magda Linette. - Wygrałam i bardzo się cieszę. Nie nazwałabym tego, że kamień spadł mi z serca, ale jestem zadowolona, że dodałam taka małą cegiełkę do naszego wyniku dzisiaj i mam nadzieję, że dałam Idze troszkę więcej oddechu - stwierdziła poznanianka.

Magda Linette TOPLESS! Gorące ZDJĘCIA z wakacji polskiej tenisistki

Kapitanem reprezentacji Polski jest Dawid Celt. Mąż Agnieszki Radwańskiej w poprzednim sezonie był trenerem Magdy Linette. Poznanianka przyznała, że dzięki temu ich współpraca układa się teraz dużo lepiej. - Spędziliśmy ze sobą parę ładnych miesięcy i wiele godzin na korcie, więc wiedziałam od razu o co mu chodzi. Dlatego łatwiej nam się pracuje. Zna mnie dużo lepiej, co potrafię a czego nie, wie kiedy mnie uspokoić, a kiedy pobudzić - powiedziała Magda Linette.

Radom, Michał Chojecki

Sonda
Najpiękniejsza polska tenisistka to:
KOstyra Iga Świątek
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze