Magda Linette - oto nowa królowa polskiego tenisa

i

Autor: MONIKA PIECHA/P1 SPORTS Magda Linette - oto nowa królowa polskiego tenisa

Magda Linette wyjawiła, kto jest jej CHŁOPAKIEM! To przystojny Chorwat! [ZDJĘCIA]

2020-03-17 20:33

Magda Linette zdradziła, że jest zakochana! Partnerem najwyżej notowanej polskiej tenisistki jest Izu Zunić. Przystojny Chorwat przez długie lata pracował z Linette jako jej szkoleniowiec. Ostatnio jednak Magda zaczęła jeździć na turnieje z innym trenerem - Markiem Gellardem. W rozmowie z serwisem WTA Polka potwierdziła właśnie, że ta roszada wynikała ze zmian w jej życiu prywatnym. - Jestem szczęśliwa - mówi Linette. Zobaczcie ZDJĘCIA Magdy z jej chłopakiem.

Magda Linette w ciągu pół roku wygrała dwa turnieje rangi WTA, awansując na 33. miejsce w rankingu (obecnie nr 36). Za tą eksplozją formy tenisistki z Poznania może stać... miłość. Polka na stronie WTA potwierdziła właśnie, że od 2018 roku tworzy szczęśliwy związek z Izo Zuniciem. Chorwacki trener pracował z Linette od wielu lat. Ostatnio jednak z Magdą na turnieje jeździ Mark Gellard, współpracownik Zunicia. - Praca, którą wykonałam wcześniej z Izu, była absolutnie kluczowa - podkreśla Magda Linette w rozmowie z serwisem WTA. Z Chorwatem Polka pracowała od 2013 roku. - Dzięki niemu awansowałam z 290. na 55. miejsce, co kosztowało go dużo pracy i poświęceń. Nie wiem czy bez niego udałoby mi się osiągnąć to, co osiągnęłam - dodaje Linette.

Mąż Agnieszki Radwańskiej przekazał FATALNE wiadomości! Dla fanów tenisa to katastrofa!

Jak zaczęła się miłość Magdy Linette i Izo Zunicia? - Kiedy to się zaczęło, powiedzieliśmy sobie, że jeżeli chcemy być parą, nie ma mowy, żeby wciąż był moim trenerem - wspomina Polka. - Od razu wiedzieliśmy, że musimy to rozdzielić. Izu za bardzo zależało na naszej relacji poza kortem, nie chciał żeby przez tenis to mogło się popsuć. Miał odwagę, żeby się wycofać i pozwolić Markowi przejąć stery. Teraz mam spokój i poza kortem jestem bardzo szczęśliwa. Izo wspiera mnie w każdej sytuacji. Mogę skupić się na wskazówkach Marka i tenisie.

SEKSOWNA Magda Linette w bikini na rajskiej plaży [ZDJĘCIA]

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze