Dantejskie sceny

Mężczyzna podpalił się podczas Laver Cup! Przerażające sceny na środku kortu, mrozi krew w żyłach

2022-09-23 21:33

Szokujące sceny podczas turnieju Laver Cup, w którym Roger Federer żegna się z profesjonalnym sportem. Nagle na kort wbiegł aktywista, który wylał się na siebie ciecz i się podpalił. Doszło do szokujących scen. Ta sytuacja mroziła krew w żyłach. Ręka mężczyzny nagle stanęła w płomieniach, z czym zaczęły walczyć służby porządkowe. Na szczęście, aktywiście najprawdopodobniej nic się nie stało!

Laver Cup to coroczna impreza międzynarodowego turnieju tenisowego. W tym roku przykuwa szczególną uwagę ze względu na pożegnanie Rogera Federera, wybitnego tenisisty, który kończy karierę. Ze względu na to nie brakuje też osób, które próbują zwrócić uwagę także na inne rzeczy. Czasem, niestety, w niezbyt bezpieczny sposób. Podczas meczu Stefanosa Tsitsipasa z Diego Schwartzmannem jeden z mężczyzn nagle wbiegł na kort i wylał na siebie ciecz. Po chwili… się podpalił. Jego ręka nagle stanęła w płomieniach! Dantejskie sceny z trybun oglądały tysiące fanów, gdy służby porządkowe walczyły o ugaszenie aktywisty.

Laver Cup: O której godzinie?

LUKSUSOWE AUTA GWIAZD TENISA [ŚWIĄTEK, FEDERER, NADAL, DJOKOVIC] | ESKA XD - Prosto z salonu #48

Laver Cup: Aktywista chciał zwrócić uwagę na zmiany klimatu. Podpalił się na korcie

Szybko okazało się, że mężczyzna, który pojawił się na korcie działa w sprawie zmian klimatycznych. Właśnie z tego powodu, by zwrócić uwagę na postępujące zmiany postanowił się podpalić. Na szczęście w porę zareagowały służby porządkowe, które ugasiły dłoń mężczyzny.

Jak informuje European Pressphoto Agency, mężczyzna protestował przeciwko rynkowi prywatnych odrzutowców, które zanieczyszczają środowisko.

Laver Cup: Kiedy się odbywa?

Laver Cup to rywalizacja ekip europejskiej z drużyną światową. W tym roku w ekipie „Starego Kontynentu” występują Casper Ruud, Rafael Nadal, Stefanos Tsitsipas, Novak Djoković, Roger Federer i Andy Murray. Z kolei drużyna świata to Taylor Fritz, Felix Auger-Aliassime, Diego Schwartzmann, Frances Tiafoe, Alex De Minaur i Jack Sock. Impreza trwa od 23 do 25 września. Transmisje na kanałach Eurosportu.

Sonda
Czy działalność człowieka ma wpływ na zmiany klimatyczne?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze