Najpierw były EROTYCZNE ZDJĘCIA, teraz szalony taniec! Ukraińska tenisistka zabija nudę na kwarantannie! WIDEO

2020-04-30 19:43 CH
Elina Switolina, rozbierana sesja
Autor: Instagram

Ukraińska tenisistka Elina Switolina zadomowiła się w światowej czołówce. Gwiazda z Odessy zajmuje obecnie 5. miejsce w rankingu WTA jej największe sukcesy to m.in. triumfy w WTA Finals i Rzymie oraz półfinały Wimbledonu i US Open. Switolina lubi błyszczeć nie tylko na kortach ale również w odważnych sesjach. Wywołała niezłą sensacją erotycznymi zdjęciami dla magazynu "XXL". Teraz zaskakuje fanów filmikami wideo, na których kusi zmysłowym tańcem. Zobaczcie to WIDEO.

Ukrainka Elina Switolina od trzech lat utrzymuje się w Top-10 rankingu WTA, potwierdzając że jest jedną z najlepszych i najbardziej regularnych tenisistek na świecie. Jak sama przyznaje, wpływ na jej wysoką formę ma... miłość. Switolina jest szczęśliwie zakochana, a to uczucie uskrzydla nie tylko ją, ale również jej chłopaka. Gael Monfils również ostatnio lepiej wykorzystuje drzemiący w nim potencjał. Blondwłosa Ukrainka i ciemnoskóry Francuz tworzą parę już od ponad roku, a miłosny żar aż bije od Eliny i znanego z ogromnego poczucia humoru Gaela. Zakochani tenisiści nawet razem trenują, a Switolina twierdzi, że dzięki temu gra ostatnio dużo lepiej. - Wspólne treningi z Gaelem pomogły mi poprawić pracę nóg i refleks. On uderza mocno i płasko, a ja dzięki naszym sparingom lepiej radzę sobie z takim tempem gry - mówi Switolina.

SEKSOWNA przyjaciółka Radwańskiej w skąpym BIKINI niezdarnie podciąga MAJTKI! Po co jej ta czapka? ZDJĘCIE

Elina Switolina lubi błyszczeć nie tylko na korcie ale również przed aparatem fotograficznym. Ukrainka z Odessy narobiła dużego zamieszania rozbieraną sesją dla magazynu "XXL". Zdjęcia nie były przesadnie odważne, ale i tak było o nich głośno. Teraz Switolina zaskoczyła fanów zmysłowym wideo. Skąpo ubrana tańczy w rytm popularnego przeboju Beyonce. Wygląda na to, że w czasie epidemii i przerwy w rozgrywkach nie zgubiła formy.

ZMYSŁOWA Celia Krychowiak kusi w sypialni! Na NAGIE CIAŁO włożyła samą MARYNARKĘ? ZDJĘCIE

Najnowsze