Hubert Hurkacz

i

Autor: AP PHOTO Hubert Hurkacz

Kiedy mecz Polaka?

O której godzinie mecz Hurkacz - Zapata Miralles? ATP Estoril: Hurkacz - Zapata Miralles KIEDY MECZ 6.04.2023? Kiedy gra Hurkacz? O której mecz

2023-04-05 19:59

O której gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Estoril. Kiedy gra Hurkacz - Zapata Miralles O której godzinie mecz Hurkacza dzisiaj w Estoril? Hubert Hurkacz zaczyna walkę w turnieju ATP Estoril. Polak rozpocznie rywalizację od drugiej rundy i rywalizacji z Hiszpanem Bernabą Zapatą Mirallesem. Hurkacz jest rozstawiony w Portugalii z numerem 2. Godzina meczu będzie idealnie pasowała kibicom, którzy będą chcieli jeszcze przed świątecznymi przygotowaniami obejrzeć mecz czołowego tenisisty. Sprawdź, kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj ATP Estoril Hurkacz - Zapata Miralles? O której mecz Hurkacza dzisiaj w Estoril?

O której godzinie mecz Hurkacza w Estoril? ATP Estoril: Kiedy mecz Hurkacz - Zapata Miralles?

Hubert Hurkacz w czwartek 6 kwietnia zaczyna walkę w turnieju ATP Estoril. Polak jest rozstawiony z numerem 2. w drabince. Pierwszy mecz rozegra w czwartek z Hiszpanem Bernabą Zapatą Mirallesem. 43. rakieta świata w pierwszej rundzie rozprawiła się bez problemów z Henrique Rochą, który do drabinki głównej trafił z kwalifikacji. Dwusetowy pojedynek nie trwał zbyt długo. Zapata Miralles w czwartek zmierzy się pierwszy raz z Polakiem. Wcześniej Hurkacz nie miał okazji rywalizować z Hiszpanem na korcie.

Przyjaciółka Igi Świątek zawiesiła karierę. Przyczyną rodzinny dramat! Bardzo trudna sytuacja

Polscy kibice mają duże oczekiwania związane z występem Hurkacza w turnieju w Estorlin. 12. tenisista świata zakończył swój udział w Indian Wells i Miami Open bardzo szybko - po dwóch rozegranych meczach.

- Zaprosili mnie w ostatniej chwili i przyjechałem! Dobrze jest zagrać turniej na mączce, mój pierwszy w roku. Będzie ciekawie, bo nigdy nie wiadomo, jak zagrasz po raz pierwszy na mączce w sezonie. Myślę, że z moim tenisem mogę zrobić kilka dobrych rzeczy na korcie - zapowiada Hurkacz, który będzie szlifował formę przed French Open.

Kiedy mecz Hurkacz - Zapata Miralles? DATA, GODZINA

Mecz Hurkacz - Zapata Miralles to trzeci pojedynek na korcie. Według oficjalnego harmonogramu gier, spotkanie Hurkacza nie rozpocznie się przed godziną 17:00. Na korcie pojawi się wczesnym wieczorem, co jest znakomitą godziną dla polskich kibiców. Transmisje z ATP Estoril na kanałach sportowych Polsatu. Zapraszamy na relację z meczu Hurkacz - Zapata Miralles na Sport.se.pl.

Agnieszka Radwańska w luksusowej furze jak Iga Świątek. Ich auta różni tylko jedno! Od razu to widać

Super Tenis (17.03)

QUIZ: Czy rozpoznasz gwiazdy światowego tenisa? Nie znać ich to wstyd dla kibica! Sprawdź się

Pytanie 1 z 14
Kim jest ta tenisistka?
Iga Świątek
Najnowsze