O której gra Sabalenka Półfinał Roland Garros KIEDY gra Sabalanka - Muchova O której godzinie półfinał Sabalenki w Paryżu

i

Autor: AP O której gra Sabalenka Półfinał Roland Garros KIEDY gra Sabalanka - Muchova O której godzinie półfinał Sabalenki w Paryżu

Roland Garros 2023

O której gra Sabalenka Półfinał Roland Garros KIEDY gra Sabalanka - Muchova O której godzinie półfinał Sabalenki w Paryżu

2023-06-07 20:31

Sabalenka - Muchova O której godzinie gra Sabalenka Półfinał Roland Garros KIEDY gra Sabalenka półfinał z Muchovą. Aryna Sabalenka pewnie wygrywa kolejne mecze i nie ukrywa, że jej celem jest podwójne zdetronizowanie Igi Świątek - jako mistrzyni Roland Garros i jako liderki rankingu. Rywalką Białorusinki będzie Karolina Muchova. Czeszka w Paryżu nie była nawet rozstawiona, ale pokazała, jak duży ma potencjał, wygrywając kolejne mecze. Półfinał Sabalenka - Muchova może być bardzo ciekawym widowiskiem, bo tenisistka prezentuje ciekawy i niewygodny styl gry. Sprawdź, kiedy gra Sabalenka półfinał Roland Garros O której gra Sabalenka w półfinale.

Aryna Sabalenka kontra Karolina Muchova w półfinale Roland Garros. Czeszka i Białorusinka jako pierwsze zagrają o finał w Paryżu, a zaraz po nich na kort wyjdą Iga Świątek i Brazylijka Beatriz Haddad Maia. Mecz Sabelnka - Muchova w półfinale Roland Garros zostanie rozegrany w czwartek 8 czerwca 2023. Poniżej więcej informacji.

KIEDY gra Sabalenka Półfinał Roland Garros Sabalenka - Muchova O której gra Sabalenka w półfinale

Aryna Sabalenka w Paryżu prezentuje się bardzo dobrze, potwierdzając, że jest najgroźniejszą rywalką Igi Świątek w walce o triumf w Roland Garros. Białorusinka awans do półfinału wywalczyła, pokonując 6:4, 6:4 Ukrainkę Elinę Switolinę. A po meczu wzięła nawet udział w konferencji prasowych, które ominęła po poprzednich dwóch spotkaniach w Paryżu, bojąc się trudnych pytań o wojnę i białoruskiego dyktatora Aleksandra Łukaszenkę. Sabalenka i Muchova grały ze sobą tylko raz, dawno temu. W 2019 roku w Zhuhai Białorusinka pokonała Czeszkę 7:5, 7:6.

O której gra Sabalenka Półfinał Roland Garros KIEDY gra Sabalenka - Muchova GODZINA półfinału

Karolina Muchova awans do półfinału wywalczyła, ogrywając 7:5, 6:2 Rosjankę Anastazję Pawluczenkową. Czeszka prezentuje się w Paryżu bardzo dobrze, ale też wykorzystała to, że znalazła się w dość łatwej części drabinki. Po wyeliminowaniu Marii Sakkari wygrywała pewnie kolejne mecze. Muchova prezentuje ciekawy, elegancki styl gry. Często zmienia rytm, stosuje dużo slajsów. Przewaga siły ognia będzie oczywiście po stronie Aryny Sabalenki, ale jeżeli Białorusinka nie będzie miała najlepszego dnia, Muchova może to wykorzystać. Potrafi być bardzo niewygodną rywalką.

Sabalenka - Muchova O której godzinie półfinał Roland Garros O której półfinał Sabalenki w Paryżu

Mecz Aryna Sabalenka - Karolina Muchova w 1/2 finału Roland Garros zostanie rozegrany w czwartek 8 czerwca 2023. Początek półfinału Sabalenka - Muchova o godzinie 15. Transmisja TV z meczu Sabalenka - Muchova na antenie Eurosportu 1 lub 2 oraz online na Eurosporcie Extra w Playerze.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze