Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO

Ons Jabeur zdradziła, co myśli o Idze Świątek! Niczego nie ukrywała, cała prawda wyszła na jaw

2022-05-16 7:50

Ons Jabeur postanowiła powiedzieć, co tak naprawdę sądzi o Idze Świątek. Tunezyjka, która przegrała z Polką w trakcie finału turnieju WTA 1000 w Rzymie, przedstawiła swoje poglądy na temat Igi Świątek, nie ukrywając niczego. Te słowa dobitnie pokazują, jak dużym szacunkiem może cieszyć się reprezentantka Polski w tenisa.

Ons Jabeur musiała obejść się smakiem w trakcie niedzielnego finału turnieju WTA 1000 w Rzymie. Tunezyjka miała wielkie nadzieje na zwycięstwo w trakcie turnieju, jednak dobra gra reprezentantki Polski sprawiła, że nie miała szans nawiązać z nią równorzędnej walki. Pokonana przez świątek gwiazda światowych kortów postanowiła wyjawić, co sądzi na temat Polki. O jej słowach będzie bardzo głośno.

Ukraiński tenisista przeprasza Polaków po Eurowizja 2022. Zakłopotany opublikował poruszający wpis!

Ons Jabeur szczerze o Idze Świątek. Nie ma nawet cienia wątpliwości

Jak przyznaje Tunezyjka, Iga Świątek jest świetna w aspekcie mentalnym i wywołuje na swoich przeciwniczkach presję, która zdaje się być nie do zniesienia w trakcie spotkań. Jak podkreśla Ons Jabeur, ma ona wielką nadzieję, że już niebawem znów zagrają, a sama Polka jest postacią, od której warto się uczyć.

- Iga mentalnie była znakomita. Zawsze jest agresywna, skupiona. Nieważne, jaki jest wynik, zawsze naciera, wywiera presję na innych zawodniczkach. To jest bardzo ważne. Niezależnie od wyniku trzeba napierać. Iga nie bez powodu jest numerem jeden na świecie. Jest prawdziwą liderką w tourze. Mam wiele do nauczenia się od niej. Mam nadzieję, że będziemy miały okazję zmierzyć się niedługo - powiedziała Ons Jabeur.

Iga Świątek może przejść do historii tenisa. Te liczby robią wielkie wrażenie, przed nią tylko same legendy

Aby zobaczyć, jak Iga Świątek świętowała w trakcie turnieju w Rzymie, przejdź do galerii poniżej:

Ons Jabeur liczy na dobry występ w trakcie Rolanda Garrosa. Znowu zmierzy się ze Świątek?

Kolejną okazją do pojedynku między Świątek a Jabeur może być nadchodzący wielkimi krokami Roland Garros. Tunezyjska rywalka Polki nie ukrywa, że chciałaby tam odegrać bardzo znaczącą rolę.

-  To pomaga mi pod względem pewności siebie i oczekiwań. Pomaga mi to, by wymagać od siebie więcej. Chcę być w drugim tygodniu Wielkiego Szlema. Potrzebuję pobić wyniki, które wcześniej osiągałam w szlemach - powiedziała Tunezyjka. 

Sonda
Czy Iga Świątek przejdzie do historii światowego tenisa?
Jan Tomaszewski radzi Idze Świątek: Nie możesz dać się zajechać
Najnowsze