Prześliczna tenisistka w ciąży paraduje w szlafroku. Pierś w każdej chwili mogła wyskoczyć! [ZDJĘCIE]

2020-02-21 11:03 fan
Dominika Cibulkova
Autor: Instagram Dominika Cibulkova

Dominika Cibulkova bez wątpienia jest jedną z najsławniejszych tenisistek. Zakończyła już jednak swoją karierę, m.in. ze względu na ciążę. Potomek sportsmenki wkrótce przyjdzie na świat, a w oczekiwaniu na to wydarzenie kobieta dzieli się ze swoimi fanami róznymi wydarzeniami ze swojego życia. Tym razem postawiła na bardzo odważne zdjęcie.

Cibulkova przez lata udowadniała na korcie swoją wartość i pokazywała, że w swoim sporcie potrafi odnaleźć się jak mało kto. W 2014 roku była finalistką wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Dwa lata później natomiast wygrała turniej tenisowy WTA w Singapurze. W międzyczasie realizowała się także w życiu prywatnym. W 2016 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Michala Navarę. To właśnie z nim wkrótce będzie miało dziecko.

I choć Cibulkovej na tenisowych kortach już nie zobaczymy, to cały czas pozostaje jej wierna rzesza fanów. Słowaczka dzieli się z nimi wydarzeniami ze swojego życia osobistego. Tym razem postanowiła zapytać na Instagramie swoich obserwujących, jaki jest ich ulubiony strój domowy. Sama wrzuciła zdjęcie w szlafroku, pod którym nie miała już... absolutnie żadnych innych ubrań.

Póki co nie wiadomo jeszcze, jaka jest płeć pierwszego dziecka Cibulkovej. Wkrótce po porodzie najprawdopodobniej jednak się o tym przekonamy.

Najnowsze