QUIZ: Rozpoznasz tych tenisistów? 10 punktów to OBOWIĄZEK! Sprawdź się!

2021-06-11 12:17 Michał Chojecki
QUIZ: Rozpoznasz tych tenisistów? 10 punktów to OBOWIĄZEK! Sprawdź się!
Autor: AP QUIZ: Rozpoznasz tych tenisistów? 10 punktów to OBOWIĄZEK! Sprawdź się!

Roland Garros trwa i wkrótce poznamy mistrza paryskiego Szlema. Najlepsi tenisiści na świecie walczą w Paryżu na kortach French Open o sławę, miejsce w historii i wielkie pieniądze, a ich rywalizację w napięciu śledzą kibice na całym świecie. Dla fanów tej dyscypliny sportu przygotowaliśmy QUIZ. Jeżeli jesteś prawdziwym kibicem tenisa, rozpoznasz bez problemu tych 10 zawodników. Komplet punktów to wręcz obowiązek! Przyjmujesz wyzwanie? Do dzieła i powodzenia!

Roland Garros dobiega końca. Już dzisiaj półfinały paryskiego Szlema, a potem wielki finał. Na kortach French Open trwa pasjonująca rywalizacja, którą śledzą fani na całym świecie. Tenis to sport globalny popularny na wszystkich kontynentach. Dlatego najlepsi tenisiści na świecie to wielkie gwiazdy, które zarabiają ogromne pieniądze. Nie tylko na korcie. Również dzięki reklamowym kontraktom. W tym roku mistrz Roland Garros zgarnie 1,4 mln euro. Kto nim będzie? Przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Dla kibiców tenisa przygotowaliśmy quiz. Rozpoznasz te tenisowe gwiazdy? Sprawdź się!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze