Urszula Radwańska

i

Autor: Instagram/ ularadwanska_official Urszula Radwańska

masa komplementów

Radwańska odsłoniła ciało na słonecznej plaży i się zaczęło! Internauci nie mogli sobie odpuścić, została zasypana wiadomościami

2022-10-03 15:20

Pojawienie się mediów społecznościowych i ich rozwój na zawsze zmienił relację pomiędzy sportowcami i ich fanami, którzy w ostatnim czasie są niemalże nierozłączni, a internauci mogą ujrzeć swoich idoli w nowych sytuacjach. Takich, jak chociażby wypoczynek na plaży, tak jak w przypadku Urszuli Radwańskiej. Tenisistka odsłoniła swoje ciało przechadzając się Venice Beach i się zaczęło.

Siostry Radwańskie cieszą się ogromną popularnością nie tylko w świecie portu, ale również w mediach społecznościowych, gdzie ich poczynania śledzą setki tysięcy użytkowników. Nic dziwnego, bowiem do tej pory internauci mogli jedynie pomarzyć o tym, aby być tak blisko swoich idolek jak właśnie dzięki sieci. To z mediów społecznościowych kibice mogli dowiedzieć się, co przy Wilfredo Leonie musiała robić Agnieszka Radwańska oraz mogli ujrzeć odsłonięte ciało Urszuli Radwańskiej na słonecznej plaży, tak jak w tym przypadku. 

Pod zdjęciem Urszuli Radwańskiej ruszyła lawina! Tenisistka odsłoniła ciało na plaży i się zaczęło. Zasypali ją komplementami

Tylko na swoim profilu na Instagramie Urszula Radwańska zgromadziła ponad 115 tysięcy obserwujących, którzy licznie lajkują i komentują jej kolejne zdjęcia. Przede wszystkim takie, jak to z Venice Beach, na którym siostra Agnieszki Radwańskiej postanowiła odsłonić nieco swojego wysportowanego ciała. Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów, którzy błyskawicznie zasypali tenisistkę komplementami. Zobaczcie zdjęcie Urszuli Radwańskiej ze słonecznej plaży, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Czy podoba Ci się Urszula Radwańska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze