Zobacz na własne oczy

Radwańska pokazała zdjęcie gorące tak, że aż parzy. Pod palemką zrzuciła koszulkę, ciało godne antycznej rzeźby

2023-03-15 19:57

Nazwisko Radwańska od wielu lat dobrze kojarzy się kibicom polskiego tenisa. Zarówno Agnieszka, jak i Urszula przez długi czas stanowiły o sile tej dyscypliny w Polsce, dzięki czemu wciąż cieszą się dużą popularnością. Młodsza z sióstr nadal się nie poddaje i kontynuuje karierę, ale w połowie marca postanowiła wyjechać na wakacje. Pod palemką Radwańska zrzuciła koszulkę i pokazała zdjęcie gorące tak, że aż parzy!

Urszula Radwańska jest obecnie 343. tenisistką świata, ale wciąż nie poddaje się w walce o powrót do światowej czołówki. Próbuje przebić się przez turnieje mniejszej rangi, ale nie idzie jej to najlepiej. W tegorocznych imprezach ITF ani razu nie wygrała więcej niż jednego meczu i nie zbliżyła się do czołowej "100" rankingu WTA. Podczas gdy najlepsze tenisistki świata rywalizują w prestiżowym Indian Wells, krakowianka postanowiła naładować baterie. Udała się na rajskie wakacje, które mają nastroić ją przed dalszą częścią sezonu. Błyskawicznie przekazała swój dobry nastrój fanom w mediach społecznościowych.

Urszula Radwańska zrzuciła koszulkę pod palemką. Gorące zdjęcie aż parzy!

Na profilu 32-latki pojawiły się zdjęcia z apartamentu położonego w iście tropikalnych warunkach. Klimat ten oddała sama Radwańska, która zdjęcie w lustrze podpisała wymownym słowem "Wakacje" i emotikonem palmy. Nic dziwnego, że tenisistka paradowała po mieszkaniu bez koszulki, a jej górna część stroju była wyjątkowo skąpa. Zielony komplet idealnie współgrał z panującym na miejscu klimatem i była 29. rakieta świata zaprezentowała w lustrze wysportowaną sylwetkę. Jej smukła talia i zgrabne nogi muszą budzić podziw! W najbliższych dniach młodsza z sióstr Radwańskich z pewnością zadba o opaleniznę na wyrzeźbionym ciele, a tuż po przyjeździe postanowiła zadać zagadkę fanom i spytała ich, gdzie przebywa. Wiadomo, że jest tam bardzo ciepło i tropikalnie! Poniżej zobaczysz gorące zdjęcia Urszuli Radwańskiej:

Urszula Radwańska na wakacjach

i

Autor: Instagram/Urszula Radwańska Urszula Radwańska na wakacjach
Sonda
Czy Urszula Radwańska wróci jeszcze do najwyższej formy?
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany