Agnieszka Radwańska w różnych strojach

Autor: AFP/EAST NEWS Agnieszka Radwańska

Radwańska - Tomljanović, wynik 4:6, 4:6. Polska gwiazda za burtą French Open. Zapis relacji LIVE

2014-05-30 14:34

Agnieszka Radwańska nie wygra French Open. Polska gwiazda nie przebiła się nawet do IV rundy. W starciu z 21-letnią Chorwatką Ajlą Tomljanović była zdecydowaną faworytką, ale zajmująca 72. miejsce w rankingu tenisistka zaskoczyła Isię świetną grą, a krakowianka nie miała dobrego dnia. Agnieszka przegrała 4:6, 4:6. Gwizdek24.pl przeprowadził relację LIVE z tego pojedynku. Zapraszamy do lektury.

Juventus - Inter

Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji NA ŻYWO z hitu Serie A Juventus Turyn - Inter Mediolan. Początek spotkania o godz. 20:30.

Piłkarze obu drużyn już na boisku. Przed nami jeszcze hymn Serie A, przywitanie zawodników, losowanie stron i zaczynamy wielki hit ligi włoskiej!

Na trybunach komplet!

1'

ZACZYNAMY DERBY ITALII!

4'

Inter ostatni raz pokonał Juventus we wrześniu 2016 roku, kiedy to wygrał u siebie 2:1. Od tamtej pory dwa triumfy "Starej Damy" (1:0 i 3:2) oraz jeden bezbramkowy remis.

6'

W poprzedniej kolejce Serie A Juventus rozbił na wyjeździe Fiorentinę 3:0, zaś Inter zremisował na Stadio Olimpico z Romą 2:2. A początek tego meczu? Bez historii. Spokojne tempo i badanie się przed obie drużyny.

7'

I już pierwsza żółta kartka w tym meczu. Pjanić faulował Mario i sędzia szybko zaprowadza porządki na boisku.

9'

Pierwsza sytuacja Juventusu! Szybki zwód Ronaldo na lewym skrzydle i dośrodkowanie w pole karne, głową uderzał Dybala, ale ponad bramką!

10'

I jeszcze raz Dybala! Zgarnął piłkę w polu karnym i mocno uderzył lewą nogą, a Handanović przeniósł piłkę nad poprzeczką. Juventus szybko zyskuje przewagę!

14'

Inter zepchnięty do głębokiej defensywy. Goście od jakiegoś czasu nawet nie wychodzą z własnej połowy. Juventus naciska coraz mocniej. "Nerazzurri" w końcu jednak wyprowadzili akcję, ale strzał z dystansu Vrsaljko ląduje w rękach Szczęsnego.

18'

Odgryza się Inter. Dobra akcja lewym skrzydłem i dośrodkowanie Perisicia, przed bramką Juventusu był już Icardi, który składał się do strzału, ale fantastycznie uprzedził go Chiellini!

22'

Kolejne dośrodkowanie z lewej strony w kierunku Icardiego, ale tym razem piłka zbyt głęboka i łapie Szczęsny. Inter otrząsnął się po tych początkowych minutach mocnych nacisków Juventusu i teraz mamy wyrównane spotkanie. Nawet ze wskazaniem na gości.

26'

Teraz to piłkarze Juventusu ograniczają się do wybijania piłki z okolic własnego pola karnego. Trzeba przyznać, że to dość niespotykany obrazek.

30'

Dwie świetne szanse dla Interu! Kapitalna akcja, dogranie Politano w pole karne, gdzie Icardi z rywalem na plecach przyjął piłkę i podał w uliczkę do Gagliardiniego. Ten stanął oko w oko ze Szczęsnym i strzelił obok niego, ale trafił w słupek! Dosłownie chwilę później w znakomitej sytuacji pomylił się Perisić!

35'

Mandzukić ładnie uderzył głową, ale czujny na linii był Handanović, który złapał piłkę. Ten strzał to było zwieńczenie kilku chwil przewagi Juventusu, który znów dominuje.

37'

Znakomita szansa dla "Juve"! Cancelo znakomicie podał w pole karne, Bentancur przymierzył prawą nogą i zdaje się, że piłka zmierzała do bramki, ale kapitalnie blokuje Brozović! A po chwili Handanović musiał wspiąć się na wyżyny swoich możliwości i obronić uderzenie głową!

40'

42'

Bonucci strzelał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale niedokładnie.

46'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! JUVENTUS - INTER 0:0.

Wyrównana pierwsza połowa. Zaczęło się od dominacji Juventusu, ale później inicjatywę przejął Inter. Obie drużyny stworzyły sobie kilka naprawdę niezłych sytuacji, ale brakowało im skuteczności. Oby po przerwie było inaczej! Wracamy za kilkanaście minut.

46'

GRAJĄ!

49'

Fatalny błąd Matuidiego przed własnym polem karnym, przed znakomitą szansą stanął Politano, ale jego uderzenie kilku metrów kapitalnie zablokował Bonucci!

52'

Jest odpowiedź Juventusu. Matuidi mocno wstrzelił piłkę w pole bramkowe, ale żaden z jego kolegów nie zdążył przeciąć ani zamknąć tego dośrodkowania.

56'

Kartki dla zawodników obu drużyn. W zespole Juventusu ukarany Bentancur, a po chwili skrzydłowy Interu - Perisić.

58'

I kolejna kartka. Tym razem ukarany Brozović. Brzydki się zrobił ten mecz. Blisko kwadrans drugiej połowy za nami i na razie jest ona zdecydowanie gorsza od pierwszej. Z kolei w Interze zmiana - Valero w miejsce Politano.

65'

Juventus znów dłużej przy piłce, ale na razie z ataków pozycyjnych gospodarzy wiele nie wynika. Inter z kolei nastawiony na kontry, ale do tej pory też nie wyprowadził takiej, po której kibice zgromadzeni na trybunach mogli by zadrżeć z nerwów.

66'

GOOOOL! 1:0 DLA JUVENTUSU!

Dośrodkowanie z lewej strony Cancelo, a akcję znakomicie zamknął Mandzukić, który strzałem głową z najbliższej odległości nie dał szans Handanoviciowi. I sytuacja Interu mocno się komplikuje!

71'

72'

Zmiana w Juventusie. Schodzi Dybala, wchodzi Costa.

73'

W międzyczasie była też zmiana w Interze. Keira zastąpił Gagliardiniego.

75'

Z rzutu wolnego strzelał Perisić, ale piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

77'

Ostatnia zmiana w Interze - Martinez zastąpił Mario.

81'

Inter cały czas szuka wyrównania. Niby gościom udaje się zbliżyć do pola karnego, niby dochodzą do sytuacji strzeleckich, ale te uderzenia w zdecydowanej większości są blokowane przez obrońców Juventusu. A w tym prym wiedzie Chiellini. Który w defensywie jest dziś prawdziwym profesorem.

82'

Ziana w Juventusie. Can wszedł w miejsce Pjanicia.

87'

Valero faulował i otrzymał żółtą kartkę. Po chwili Ronaldo uderzał z rzutu wolnego w poszukiwaniu swojego gola, ale trafił tylko w mur.