Agnieszka i Urszula Radwańśkie

i

Autor: TOMASZ JAGODZIŃSKI/SUPER EXPRESS Agnieszka i Urszula Radwańśkie

Radwańska z nagim biustem sprzedaje swoje torebki! ZDJĘCIA zaskoczyły kibiców

2021-12-20 5:31

Agnieszka Radwańska i jej młodsza siostra Urszula przez długie lata próbowały podbić tenisowy świat. Dużo większe sukcesy zapisała na swoim koncie starsza z sióstr Radwańskich. Kariera Uli też rozwijała się w obiecującym tempie (nr 29 WTA w 2012 r.), ale potem mocno przyhamowały ją poważne kontuzje i choroba. Teraz Urszula Radwańska wciąż walczy o powrót do czołowej setki, a poza kortem prowadzi też ciekawy biznes - projektuje eleganckie torebki. Radwańska właśnie pochwaliła się zdjęciami z najnowszej kampanii reklamowej. Pozuje półnaga, zasłaniając goły biust właśnie jedną ze swoich torebek! Fotki są zmysłowe, a Radwańska wygląda zachwycająco! Zobaczcie nagie zdjęcia Radwańskiej.

Radwańska NAGO Rozbiera sesja Urszuli Radwańskiej

Urszula Radwańska nie zrobiła takiej kariery jak jej starsza siostra Agnieszka. Ponad dziewięć lat temu wspięła się nawet na 29. miejsce rankingu WTA, ale potem było coraz gorzej. Poważne kontuzje oraz choroby zahamowały jej sportowy rozwój. Znana z ogromnej ambicji Ula Radwańska 7 grudnia skończyła 31 lat, ale nie rezygnuje z walki o powrót do Top-100 notowania tenisistek. "Pamiętajcie, warto mieć wielkie marzenia ale i odwagę, by kilka razy odnieść porażkę" - napisała na koniec minionego sezonu Urszula Radwańska, podkreślając, że myśli już o treningach i przygotowaniach do turniejów w nowym roku. Młodsza z sióstr Radwańskich jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a fanów często zaskakuje odważnymi zdjęciami. Ula Radwańska pochwaliła się nawet wideo, na którym opowiedziała o bolesnym zabiegu na twarz. Poniżej galeria zmysłowych zdjęć Urszuli Radwańskiej. A pod nią rozbierane zdjęcia z kampanii reklamującej jej torebki.

ZOBACZ: Tak Agnieszka Radwańska przeżyła rozpad rodziny. Ujawniła prawdę, szczere wyznanie

Radwańska NAGIE ZDJĘCIA Urszula Radwańskiej w rozbieranej sesji

Urszula Radwańska nie kończy tenisowej kariery, a poza kortem prowadzi też własny biznes. Młodsza siostra Agnieszki Radwańskiej od kilku lat projektuje eleganckie torebki. Właśnie pochwaliła się fanom zdjęciami z najnowszej kampanii reklamowej. Kiedyś ogromnego zamieszania nagimi zdjęciami w magazynie "ESPN Body Issue" zaskoczyła Agnieszka Radwańska. Teraz w jej ślady poszła Ula Radwańska, która wcieliła się w rolę modelki. Na sesyjnych zdjęciach prezentuje się znakomicie! A fotki są naprawdę zmysłowe i odważne. Radwańska pozuje półnaga, zasłaniając goły biust jedną ze swoich torebek. Kibice Uli pośpieszyli z komplementami. Efekty odważnej sesji skomentowała też Agnieszka Radwańska. "Petarda Kochana", "Obłędnie wyglądasz Kochana i ta fryzura Wow", "Piękne zdjęcia" - to komentarze zachwyconych kibiców.

Ewa Bilan-Stoch w BIELIŹNIE pokazuje SEKSOWNE NOGI! Nieznane ZDJĘCIA żony Kamila Stocha!

Radwańska przeszła znowu ZABIEG NA TWARZ! Jest wideo i są ZDJĘCIA, wszystko widać!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze