Radwańska przeszła znowu ZABIEG NA TWARZ! Jest wideo i są ZDJĘCIA, wszystko widać!

2021-01-20 2:24 CH
Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska
Autor: Super Express/Piotr Grzybowski Agnieszka Radwańska i Urszula Radwańska

Agnieszka Radwańska i jej siostra Urszula przez długie lata zachwycały na tenisowych kortach na całym świecie. Dużo większą karierę zrobiła Isia, ale Ula też była nawet na 29. miejscu w rankingu WTA i kto wie, ile udałoby się jej osiągnąć, gdyby nie liczne kontuzje i inne problemy ze zdrowiem. Agnieszka Radwańska zakończyła już karierę i skupia się na wychowywaniu synka, a Urszula nie zawiesiła jeszcze rakiety na kołku. W grudniu skończyła 30 lat i wciąż chce powalczyć o powrót do światowej czołówki. Aktywna w mediach społecznościowych Ula Radwańska właśnie opublikowała na Instagramie interesujące materiały wideo. Chodzi o zabieg na twarz.

Agnieszka Radwańska i jej siostra Urszula to dwie wielkie gwiazdy polskiego sportu. Popularne wśród kibiców krakowianki mieszkają teraz w Warszawie. Agnieszka Radwańska wychowuje synka, który niebawem skończy 6 miesięcy, a Ula, ciocia małego Kubusia, mimo licznych problemów ze zdrowiem kontynuuje tenisową karierę. Aktywna w mediach społecznościowych Urszula Radwańska właśnie podzieliła się z kibicami materiałami wideo z zabiegu na twarz. To kolejne tego typu publikacje, które ukazały się na jej profilu na Instagramie. Medycyna estetyczna to dla wielu temat tabu. Niektórzy ukrywają zabiegi, którym się poddali. Inni wytykają palcami tych, którzy zdecydowali się poprawić swój wygląd. Dlatego Urszuli Radwańskiej należą się brawa, że po raz kolejny dzieli się z fanami materiałami wideo z zabiegu, któremu się poddała. Za pomocą lasera frakcyjnego poprawiono wygląd jej skóry, ujędrniając ją.

Maria Szarapowa ma kosmicznie DROGI PIERŚCIONEK zaręczynowy! Kosztował więcej niż Ferrari! [ZDJĘCIA]

Urszula Radwańska zabieg na twarz
Autor: Instagram Urszula Radwańska zabieg na twarz

Już w maju 2020 roku Urszula Radwańska przeszła podobny zabieg, a materiały wideo pojawiły się na jej profilu. - Cześć dziewczyny! Chciałam wam powiedzieć kilka słów na temat zabiegu, który ostatnio przeszłam. Był to laser frakcyjny na twarz. Zrobiłam go już po raz drugi - opowiadała wtedy Ula Radwańska. - Sam zabieg trwa około 3-4 minuty. Jest trochę bolesny, to fakt, ale zaraz później jest chłodziarka, dzięki czemu nasza która nie jest taka czerwona, więc spokojnie można wyjść na ulicę zaraz po zabiegu. Mi ten laser bardzo pomógł na przebarwienia, ale też oczywiście napina skórę i ogólnie poprawia wygląd - opowiedziała Ula Radwańska na Instastories.

Agnieszka Radwańska kupiła MIESZKANIE w Zakopanem i pokazuje SYNOWI Tatry! [ZDJĘCIA]

Urszula Radwańska zabieg na twarz
Autor: Instagram Urszula Radwańska zabieg na twarz
Urszula Radwańska zabieg na twarz
Autor: Instagram Urszula Radwańska zabieg na twarz
Agnieszka Radwańska przeszła PORAŻAJĄCĄ METAMORFOZĘ. Już nie wygląda tak samo, będziecie w szoku!
Najnowsze