Roland Garros WYNIKI DRABINKA kobiet WTA GODZINA FINAŁU French Open 2020 TERMINARZ

2020-10-08 18:35 CH
Roland Garros 2020 DRABINKA i WYNIKI turnieju kobiet WTA TERMINARZ French Open
Autor: AP Roland Garros 2020 DRABINKA i WYNIKI turnieju kobiet WTA TERMINARZ French Open

Roland Garros 2020 DRABINKA kobiet WYNIKI WTA GODZINY meczów French Open TERMINARZ. Najlepsze tenisistki na świecie zakończył walkę w Roland Garros 2020, a finał tej rywalizacji spektakularny! Iga Świątek została mistrzynią French Open po zwycięstwie 6:4, 6:1 nad Amerykanką Sofią Kenin. W całym turnieju 19-letnia nie przegrała ani jednego seta! Jak wygląda drabinka kobiet Roland Garros 2020. Sprawdź terminarz French Open 2020 kobiet. WYNIKI Roland Garros 2020 DRABINKA French Open 2020 TERMINARZ Roland Garros 2020.

Roland Garros 2020 TERMINARZ turnieju kobiet

I runda - 27-29 września (niedziela, poniedziałek, wtorek)

II runda - 30 września i 1 października (środa, czwartek)

III runda - 2-3 października (piątek, sobota)

IV runda - 4-5 października (niedziela, poniedziałek)

1/4 finału - 6-7 października (wtorek, środa)

1/2 finału - 8 października (czwartek)

Finał - 10 października (sobota)

Roland Garros DRABINKA WYNIKI French Open 2020

FINAŁ

ŚWIĄTEK Iga [POL] -  KENIN Sofia [USA,4] 6:4, 6:1

1/2 FINAŁU

ŚWIĄTEK Iga [POL] - PODOROSKA Nadia [ARG] 6:2, 6:1

KENIN Sofia [USA,4] - KVITOVA Petra [CZE,7] 6:4, 7:5

1/4 FINAŁU

ŚWIĄTEK Iga [POL] - TREVISAN Martina [ITA] 6:3, 6:1

SWITOLINA Elina [UKR,3] - PODOROSKA Nadia [ARG] 2:6, 4:6

-

COLLINS Danielle [USA] - KENIN Sofia [USA,4] 4:6, 6:4, 0:6

KVITOVA Petra [CZE,7] - SIEGEMUND Laura [GER] 6:3, 6:3

IV RUNDA

HALEP Simona [ROU,1] - ŚWIĄTEK Iga [POL] 1:6, 2:6

TREVISAN Martina [ITA] - BERTENS Kiki [NED,5] 6:4, 6:4

-

SWITOLINA Elina [UKR,3] - GARCIA Caroline [FRA] 6:1, 6:3

PODOROSKA Nadia [ARG] - KREJCIKOVA Barbora [CZE] 2:6, 6:2, 6:3

-

JABEUR Ons [TUN,30] - COLLINS Danielle [USA] 4:6, 6:4, 4:6

FERRO Fiona [FRA] - KENIN Sofia [USA,4] 6:2, 2:6, 1:6

-

KVITOVA Petra [CZE,7] - ZHANG Shuai [CHN] 6:2, 6:4

SIEGEMUND Laura [GER] - BADOSA Paula [ESP] 7:5, 6:2

III RUNDA

HALEP Simona [ROU,1] - ANISIMOVA Amanda [USA,25] 6:0, 6:1

BOUCHARD Eugenie [CAN] - ŚWIĄTEK Iga [POL] 3:6, 2:6

-

TREVISAN Martina [ITA] - SAKKARI Maria [GRE,20] 1:6, 7:6(6), 6:3

SINIAKOVA Katerina [CZE] - BERTENS Kiki [NED,5] 2:6, 2:6

-

SWITOLINA Elina [UKR,3] - ALEKSANDROVA Jekaterina [RUS,27] 6:4, 7:5

GARCIA Caroline [FRA] - MERTENS Elise [BEL,16] 1:6, 6:4, 7:5

-

SCHMIEDLOVA Anna Karolina [SVK] - PODOROSKA Nadia [ARG] 3:6, 2:6

KREJCIKOVA Barbora [CZE] - PIRONKOVA Cwetana [BUL] 5:7, 6:4, 6:3

-

SABALENKA Aryna [BLR,8] - JABEUR Ons [TUN,30] 6:7(7), 6:2, 3:6

COLLINS Danielle [USA] - MUGURUZA Garbine [ESP,11] 7:5, 2:6, 6:4

-

FERRO Fiona [FRA] - TIG Patricia Maria [ROU] 7:6(7), 4:6, 6:0

BARA Irina [ROU] - KENIN Sofia [USA,4] 2:6, 0:6

-

KVITOVA Petra [CZE,7] - FERNANDEZ Leylah [CAN] 7:5, 6:3

BUREL Clara [FRA] - ZHANG Shuai [CHN] 6:7(2), 5:7

-

MARTIC Petra [CRO,13] - SIEGEMUND Laura [GER] 7:6(5), 3:6, 0:6

BADOSA Paula [ESP] - OSTAPENKO Jelena [LAT] 6:4, 6:3

II RUNDA

HALEP Simona [ROU,1] - BEGU Irina-Camelia [ROU] 6:3, 6:4

PERA Bernarda [USA] - ANISIMOVA Amanda [USA,25] 2:6, 0:6

-

GAVRILOVA Daria [AUS] - BOUCHARD Eugenie [CAN] 7:5, 4:6, 3:6

HSIEH Su-Wei [TPE] - ŚWIĄTEK Iga [POL] 1:6, 4:6

-

GAUFF Cori [USA] - TREVISAN Martina [ITA] 6:4, 2:6, 5:7

RACHIMOWA Kamilla [RUS] - SAKKARI Maria [GRE,20] 6:7(0), 2:6

-

PAWLIUCHENKOWA Anastasia [RUS] - SINIAKOVA Katerina [CZE] 3:6, 4:6

ERRANI Sara [ITA] - BERTENS Kiki [NED,5] 6:7(5), 6:3, 7:9

-

SWITOLINA Elina [UKR,3] - ZARAZUA Renata [MEX] 6:3, 0:6, 6:2

SHARMA Astra [AUS] - ALEKSANDROVA Jekaterina [RUS,27] 3:6, 3:6

-

GARCIA Caroline [FRA] - SASNOWICZ Aliaksandra [BLR] 7:6(5), 6:2

KANEPI Kaia [EST] - MERTENS Elise [BEL,16] 4:6, 5:7

-

AZARENKA Wiktoria [BLR,10] - SCHMIEDLOVA Anna Karolina [SVK] 2:6, 2:6

PODOROSKA Nadia [ARG] - PUTINCEWA Julia [KAZ,23] 6:3, 1:6, 6:2

-

STRYCOVA Barbora [CZE,32] - KREJCIKOVA Barbora [CZE] 4:6, 6:3, 3:6

PIRONKOVA Tsvetana [BUL] - WILLIAMS Serena [USA,6] walkower Williams

-

SABALENKA Aryna [BLR,8] - KASATKINA Daria [RUS] 7:6(0), 6:0

HIBINO Nao [JPN] - JABEUR Ons [TUN,30] 6:7(4), 4:6

-

TAUSON Clara [DEN] - COLLINS Danielle [USA] 2:6, 3:6

PLISKOVA Kristyna [CZE] - MUGURUZA Garbine [ESP,11] 3:6, 2:6

-

RYBAKINA Elena [KAZ,14] - FERRO Fiona [FRA] 3:6, 6:4, 2:6

TIG Patricia Maria [ROU] - MCHALE Christina [USA] 6:4, 6:3

-

BARA Irina [ROU] - VAN UYTVANCK Alison [BEL] 6:1, 4:0 krecz

BOGDAN Ana [ROU] - KENIN Sofia [USA,4] 6:3, 3:6, 2:6

-

KVITOVA Petra [CZE,7] - PAOLINI Jasmine [ITA] 6:3, 6:3

HERCOG Polona [SLO] - FERNANDEZ Leylah [CAN] 4:6, 6:3, 1:6

-

JUVAN Kaja [SLO] - BUREL Clara [FRA] 6:7(6), 2:6

CORNET Alizé [FRA] - ZHANG Shuai [CHN] 4:6, 6:7(3)

-

MARTIC Petra [CRO,13] - KUDERMIETOWA Weronika [RUS] 6:7(1), 7:5, 6:3

SIEGEMUND Laura [GER] - GOERGES Julia [GER] 1:6, 6:1, 6:3

-

STEPHENS Sloane [USA,29] - BADOSA Paula [ESP] 4:6, 6:4, 2:6

OSTAPENKO Jelena [LAT] - PLISKOVA Karolina [CZE,2] 6:4, 6:2

I RUNDA

HALEP Simona [ROU,1] - SORRIBES TORMO Sara [ESP] 6:4, 6:0

BEGU Irina-Camelia [ROU] - TEICHMANN Jil [SUI] 6:4, 4:6, 6:3

BELLIS Catherine [USA] - PERA Bernarda [USA] 6:7(3), 1:6

KORPATSCH Tamara [GER] - ANISIMOVA Amanda [USA,25] 2:6, 0:6

-

JASTREMSKA Dayana [UKR,24] - GAVRILOVA Daria [AUS] 4:6, 3:6

KALINSKA Anna [RUS] - BOUCHARD Eugenie [CAN] 4:6, 4:6

HAAS Barbara [AUT] - HSIEH Su-Wei [TPE] 3:6, 6:7(1)

ŚWIĄTEK Iga [POL] - VONDROUSOVA Marketa [CZE,15] 6:1, 6:2

-

KONTA Johanna [GBR,9] - GAUFF Cori [USA] 3:6, 3:6

GIORGI Camila [ITA] - TREVISAN Martina [ITA] 5:7, 0:3 krecz

RACHIMOWA Kamilla [RUS] - ROGERS Shelby [USA] 6:2, 6:3

TOMLJANOVIC Ajla [AUS] - SAKKARI Maria [GRE,20] 0:6, 5:7

-

KUZNIECOWA Svetlana [RUS,28] - PAWLIUCHENKOWA Anastasia [RUS] 1:6, 6:2, 1:6

SINIAKOVA Katerina [CZE] - DAVIS Lauren [USA] 7:6(5), 6:2

PUIG Monica [PUR] - ERRANI Sara [ITA] 2:6, 1:6

ZAWACKA Katarina [UKR] - BERTENS Kiki [NED,5] 6:2, 2:6, 0:6

-

SWITOLINA Elina [UKR,3] - GRACZEWA Warwara [RUS] 7:6(2), 6:4

ZARAZUA Renata [MEX] - JACQUEMOT Elsa [FRA] 6:1, 6:2

BLINKOWA Anna [RUS] - SHARMA Astra [AUS] 3:6, 6:2, 5:7

INGLIS Maddison [AUS] - ALEKSANDROVA Jekaterina [RUS,27] 3:6, 3:6

-

KONTAVEIT Anett [EST,17] - GARCIA Caroline [FRA] 4:6, 6:3, 4:6

SASNOWICZ Aliaksandra [BLR] - FRIEDSAM Anna-Lena [GER] 6:2, 2:6, 6:3

BOUZKOVA Marie [CZE] - KANEPI Kaia [EST] 6:4, 4:6, 2:6

GASPARJAN Margarita [RUS] - MERTENS Elise [BEL,16] 2:6, 3:6

-

AZARENKA Wiktoria [BLR,10] - KOVINIC Danka [MNE] 6:1, 6:2

SCHMIEDLOVA Anna Karolina [SVK] - WILLIAMS Venus [USA] 6:4, 6:4

MINNEN Greet [BEL] - PODOROSKA Nadia [ARG] 2:6, 1:6

FLIPKENS Kirsten [BEL] - PUTINCEWA Julia [KAZ,23] 1:6, 2:6

-

STRYCOVA Barbora [CZE,32] - LEPCHENKO Varvara [USA] 7:5, 6:2

STOJANOVIC Nina [SRB] - KREJCIKOVA Barbora [CZE] 3:6, 5:7

PIRONKOVA Tsvetana [BUL] - PETKOVIC Andrea [GER] 6:3, 6:3

AHN Kristie [USA] - WILLIAMS Serena [USA,6] 6:7(2), 0:6

-

SABALENKA Aryna [BLR,8] - PEGULA Jessica [USA] 6:3, 6:1

KASATKINA Daria [RUS] - TAN Harmony [FRA] 6:2, 6:1

HIBINO Nao [JPN] - KOSTJUK Marta [UKR] 6:4, 6:0

DIYAS Zarina [KAZ] - JABEUR Ons [TUN,30] 6:4, 3:6, 1:6

-

BRADY Jennifer [USA,21] - TAUSON Clara [DEN] 4:6, 6:3, 7:9

NICULESCU Monica [ROU] - COLLINS Danielle [USA] 6:2, 2:6, 1:6

KUZMOVA Viktoria [SVK] - PLISKOVA Kristyna [CZE] 1:6, 2:6

ZIDANSEK Tamara [SLO] - MUGURUZA Garbine [ESP,11] 5:7, 6:4, 6:8

-

RYBAKINA Elena [KAZ,14] - CIRSTEA Sorana [ROU] 6:0, 6:3

FERRO Fiona [FRA] - WATSON Heather [GBR] 7:6(4), 6:4

VOEGELE Stefanie [SUI] - TIG Patricia Maria [ROU] 5:7, 5:7

MCHALE Christina [USA] - MUCHOVA Karolina [CZE,22] 6:2, 6:4

-

VEKIC Donna [CRO,26] - BARA Irina [ROU] 3:6, 4:6

VAN UYTVANCK Alison [BEL] - PETERSON Rebecca [SWE] 2:6, 6:3, 6:1

BABOS Timea [HUN] - BOGDAN Ana [ROU] 4:6, 2:6

SAMSONOVA Liudmila [RUS] - KENIN Sofia [USA,4] 4:6, 6:3, 3:6

-

KVITOVA Petra [CZE,7] - DODIN Oceane [FRA] 6:3, 7:5

BOLSOVA Aliona [ESP] - PAOLINI Jasmine [ITA] 4:6, 3:6

PARRY Diane [FRA] - HERCOG Polona [SLO] 4:6, 2:6

FERNANDEZ Leylah [CAN] - LINETTE Magda [POL,31] 1:6, 6:2, 6:3

-

KERBER Angelique [GER,18] - JUVAN Kaja [SLO] 3:6, 3:6

RUS Arantxa [NED] - BUREL Clara [FRA] 7:6(7), 6:7(2), 3:6

PAQUET Chloé [FRA] - CORNET Alizé [FRA] 3:6, 2:6

ZHANG Shuai [CHN] - KEYS Madison [USA,12] 6:3, 7:6,(2)

-

MARTIC Petra [CRO,13] - DOI Misaki [JPN] 7:6(2), 7:5

PARMENTIER Pauline [FRA(W)] - KUDERMIETOWA Weronika [RUS] 2:6, 3:6

SIEGEMUND Laura [GER] - MLADENOVIC Kristina [FRA] 7:5, 6:3

GOERGES Julia [GER] - RISKE Alison [USA,19] 6:3, 6:7(4), 6:1

-

STEPHENS Sloane [USA,29] - DIACZENKO Witalia [RUS] 6:2, 6:2

KOZLOVA Kateryna [UKR] - BADOSA Paula [ESP] 2:6, 6:4, 3:6

OSTAPENKO Jelena [LAT] - BRENGLE Madison [USA] 6:2, 6:1

SHERIF Mayar [EGY] - PLISKOVA Karolina [CZE,2] 7:6(9), 2:6, 4:6

Najnowsze