Djoković  - Berrettini O KTÓREJ GODZINIE gra Djoković dzisiaj 9.06 Roland Garros Djoković - Berretini STREAM ONLINE LIVE 9.06

Autor: AP Djoković - Berrettini O KTÓREJ GODZINIE gra Djoković dzisiaj 9.06 Roland Garros Djoković - Berretini STREAM ONLINE LIVE 9.06

2021-06-09 18:33

Djoković - Berrettini O KTÓREJ GODZINIE gra Djoković dzisiaj 9.06 1/4 finału French Open Novak Djoković GODZINA meczu dzisiaj Paryż Plan gier 9.06. Djoković - Berrettini STREAM ONLINE LIVE TERMINARZ Roland Garros 9.06 GODZINY meczów Paryż. Dzisiaj w Paryżu gra nie tylko Iga Świątek. W 1/4 finału Roland Garros walczą też Rafael Nadal i Novak Djoković. Jeżeli Hiszpan i Serb wygrają swoje mecze, w 1/2 finału dojdzie do kolejnego starcia gigantów. Nadal pokonał już Schwartzmana. Czas na mecz Djokovicia z Berrettinim, który dzięki rezygnacji z gry Rogera Federera miał dużo czasu na odpoczynek. KIEDY gra Djoković - Berrettini GODZINA meczu dzisiaj

Djoković - Berrettini O KTÓREJ GODZINIE gra Djoković dzisiaj 9.06

Trwa wielkoszlemowy Roland Garros. W środę 9 czerwca ciąg dalszy rywalizacji w 1/4 finału. Na Philippe-Chatrier ćwierćfinałowe boje toczą Rafael Nadal i Novak Doković. Hiszpan i Serb są w tej samej połowie drabinki Roland Garros. Dlatego jeżeli dzisiaj obaj wygrają swoje pojedynki, w półfinale znów zagrają ze sobą. Za nami mecz Nadal - Schwartzman. Hiszpański obrońca tytułu wygrał w czterech setach (6:3, 4:6, 6:4, 6:0). Przed nami mecz Djoković - Berrettini. Serb gra z Włochem Matteo Berrettinim, który miał bardzo dużo czasu na odpoczynek i regenerację. To dzięki rezygnacji z gry Rogera Federera. W tym czasie Djoković toczył pięciosetowy bój z innym Włochem Lorezno Musettim (6:7, 6:7, 6:1, 6:0, 4:0 krecz rywala).

Djoković - Berretrini O KTÓREJ GODZINIE gra Djoković dzisiaj 9.06 Plan gier Paryż

• Cori Gauff - Barbora Krejcikova, godz. 11
  • Iga Świątek - Maria Sakkari, ok. godz. 12.30-13.00 (po pierwszym meczu)
  • Rafael Nadal - Diego Schwartzman, ok. godz. 15-16 (po meczu Igi Świątek)
  • Novak Djoković - Matteo Beretttini, po godz. 20 (nie wcześniej, po meczu Nadala)