SEKSOWNA tenisistka narzeka, że nie ma chłopaka i jest samotna podczas kwarantanny [ZDJĘCIA]

2020-03-20 20:05 CH
Eugenie Bouchard
Autor: Instagram

Eugenie Bouchard uznawana jest za jedną z najseksowniejszych sportsmenek na świecie. Dlatego konto ślicznej tenisistki na Instagramie śledzi 2,1 miliona osób. Kanadyjska piękność znów rozgrzała swoich fanów. Tym razem jednak nie chodzi o kolejne gorące fotki z plaży czy sesji zdjęciowych. Seksowna Genie pożaliła się, że na kwarantannie czuje się samotna! "Z chłopakiem byłoby fajniej" - napisała i... posypały się propozycje!

Genie Bouchard w 2014 roku szturmem wdarła się do TOP-5 rankingu, dochodząc do finału Wimbledonu oraz półfinałów Australian Open i French Open. Jednak ostatnie lata nie były już dla niej tak udane. Głośniej niż o jej sukcesach było o kolejnych efektownych sesjach zdjęciowych Kanadyjki. Piękność z tenisowych kortów mogłaby zrobić wielką karierę jako modelka. Dlatego regularnie gości na łamach kolorowych pism.

Genie Bouchard pokazała POŚLADKI! Przesadziła? [ZDJĘCIA]

Seksowna Genie Bouchard w czasie epidemii koronawirusa znów zadbała o to, żeby rozkochanym w niej fanom skoczyło ciśnienie. Nie chodzi jednak o kolejne zmysłowe zdjęcia. Piękna Kanadyjka pożaliła się, że w czasie kwarantanny czuje się samotna. "Nie chcę narzekać, ale kwarantanna z chłopakiem byłaby dużo fajniejsza" - napisała długonoga 26-latka.

Reakcja fanów ślicznej Genie była natychmiastowa. Posypały się propozycje. W sumie Bouchard dostała aż 25 tysięcy odpowiedzi na swojego posta od fanów zachwalających swoje kandydatury na chłopaka.

Eugenie Bouchard NAGO! Mamy WIDEO z rozbieranej sesji!

Najnowsze