Świątek - Azarenka O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj Rzym KIEDY mecz Świątek - Azarenka GODZINA meczu w Rzymie dzisiaj 12.05

i

Autor: AP Świątek - Azarenka O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj Rzym KIEDY mecz Świątek - Azarenka GODZINA meczu w Rzymie dzisiaj 12.05

Świątek - Azarenka O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj Rzym KIEDY mecz Świątek - Azarenka GODZINA meczu w Rzymie dzisiaj 12.05

2022-05-12 7:59

Iga Świątek - Wiktoria Azarenka O której godzinie gra Iga Świątek mecz dzisiaj Rzym KIEDY gra Świątek - Azarenka GODZINA meczu dzisiaj w Rzymie. Iga Świątek kolejny mecz w Rzymie zagra dzisiaj, a jej rywalką będzie słynna Wiktorią Azarenką, dwukrotna mistrzyni Szlemów i była liderka rankingu WTA, przed laty wielka rywalka Agnieszki Radwańskiej. Polka zaczęła obronę tytułu w Rzymie, wygrywając już 24. mecz z rzędu. Teraz poprzeczka zawieszona będzie wyżej. Świątek i Azarenka grały ze sobą dwa razy i bilans tej rywalizacji jest remisowy - 1-1. Świątek - Azarenka KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz WTA Rzym O której gra Iga Świątek z Azarenką dzisiaj.

Iga Świątek kolejny mecz w Rzymie zagra już dzisiaj, a jej rywalkę będzie Wiktoria Azarenką. Pojedynek aktualnej i byłej liderki rankingu WTA zapowiada się pasjonująco, o czym mówiła sama Polka. - To będzie ekscytujący mecz - stwierdziła. Iga Świątek prowadzi w rankingu WTA z ogromną przewagą po serii 24 wygranych meczów, a Azarenka, dwukrotna mistrzyni Szlemów (Australian Open 2012 i 2013), też była numerem 1. Jest już PLAN GIER na dzisiaj. Początek meczu Świątek - Azarenka po godzinie 13 (drugi mecz od godz. 11 po spotkaniu de Minaur - Zverev).

Świątek - Azarenka O KTÓREJ GODZINIE gra Iga Świątek dzisiaj Rzym

Iga Świątek i Wiktoria Azarenka grały ze sobą dwa razy. W 2020 roku Polka przegrała z doświadczoną Białorusinką 4:6, 2:6 w US Open, a po tym spotkaniu Azarenka komplementowała młodą Igę, wróżąc jej wielką karierę. I wygląda na to, że miała rację. W rewanżu Świątek pokonała białoruską gwiazdę 6:3, 2:6, 6:1 na początku tego sezonu w Adelajdzie. - Świątek to teraz dominująca tenisistka. Zagrałyśmy naprawdę dobry mecz w Adelajdzie, więc dla mnie będzie dobrze sprawdzić się w starciu z nią. Mączka to zdecydowanie jej ulubiona nawierzchnia. Nie będzie łatwo, ale lubię wyzwania, dla mnie to piękny moment - powiedziała przed meczem z Igą Azarenka.

Iga Świątek O KTÓREJ GODZINIE gra kolejny mecz w Rzymie

Wiktoria Azarenka zajmuje 16. miejsce w rankingu WTA. Awans do III rundy w Rzymie wywalczyła po zwycięstwie 6:2, 6:4 nad Kolumbijką Osorio (nr 58). - Nigdy nie grałam z nią na mączce, nawet nie trenowałyśmy razem na tej nawierzchni, więc nie wiem, jak ten nasz mecz tutaj będzie wyglądał - przyznała Iga Świątek. - Grałyśmy ze sobą dwa razy na kortach twardych, a to jednak zupełnie coś innego. To bardzo doświadczona zawodniczka, więc będę musiała być gotowa na wszystko - dodała Iga, która zamierza wykorzystać rady trenera Tomasza Wiktorowskiego, byłego szkoleniowca Agnieszki Radwańskiej, która przez długie lata toczyła ciężkie boje z Azarenką. - Rozmawiałam już z trenerem o tym, jak różni się jej styl gry na hardzie i na mączce. Na pewno będziemy to analizować - stwierdziła Iga.

Rafael Nadal zdradził, co myśli o Idze Świątek! Wygarnął prawdę, po tych słowach Hiszpana będzie głośno!

Świątek - Azarenka KIEDY gra Iga Świątek kolejny mecz w Rzymie

Iga Świątek zaczęła obronę tytułu w Rzymie od zwycięstwa 6:3, 6:0 nad Rumunką Eleną-Gabrielą Ruse (nr 57). Widać było, że Polka nie jest jeszcze w najwyższej formie i potrzebuje trochę czasu, żeby złapać rytm gry. - Wiadomo było, że będę potrzebowała trochę czasu, żeby złapać rytm gry i jestem z siebie dumna, że mi się to udało - powiedziała po meczu Iga Świątek. - Po prostu wyciągałam wnioski i poprawiałam swoją grę z gema na gem. Myślę, że to był całkiem solidy mecz w moim wykonaniu - dodała Polka. Tenisistka z Raszyna w Rzymie broni tytułu. Do stolicy Italii przyleciała po ciężkim obozie treningowym na Majorce. - Najpierw odpoczęłam, a potem prawie zabili mnie na treningach - żartowała Polka. - Mam nadzieję, że ta ciężka praca zaowocuje w przyszłych turniejach - dodała Iga Świątek, która szczyt formy ma osiągnąć w paryskim Roland Garros.

WTA Rzym: Świątek - Azarenka GODZINA O której gra Iga Świątek dzisiaj 12.05

Mecz Iga Świątek - Wiktoria Azarenka w III rundzie turnieju WTA w Rzymie zostanie rozegrany w czwartek 12 maja 2022 r. Początek meczu Świątek - Azarenka po godzinie 13. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Ojciec Igi Świątek o sukcesie córki
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze