Autor: AP PHOTO Świątek Kubot RELACJA NA ŻYWO Polski mikst walczy w II rundzie Australian Open WYNIK LIVE

Iga Świątek i Łukasz Kubot ODPADLI z turnieju miksta Australian Open! KATASTROFA w drugim secie!

2021-02-16 9:35

Świątek Kubot WYNIK meczu miksta. Iga Świątek i Łukasz Kubot odpadli z turnieju miksta Australian Open w II rundzie po porażce 4:6, 1:6 z amerykańsko-belgijską parą Hayley Carter/Sander Gille. Wcześniej Iga Świątek odpadła singlu, a Łukasz Kubot w deblu. Mikst miał być dla Polaków cennym doświadczeniem przed igrzyskami w Tokio i okazją na sukces w Melbourne. Niestety dzisiaj zagrali po prostu słabo. W drugim secie zostali zdeklasowani. Poniżej zapis naszej relację na żywo i wynik meczu miksta Świątek Kubot - Sander Gille w II rundzie Australian Open: Świątek Kubot WYNIK meczu dzisiaj.

Mikst Świątek - Kubot RELACJA NA ŻYWO WYNIK II runda Australian Open

Iga Świątek i Łukasz Kubot już we wtorek rano powalczą w II rundzie turnieju miksta Australian Open. 19-latka i doświadczony 38-letni deblista ponownie tworzą parę i zaczęli rywalizację od zwycięstwa. Rok temu Świątek i Kubot doszli do 1/4 finału. Teraz w I rundzie miksta Polacy zmierzyli się z reprezentantami gospodarzy Astrą Sharmą i Johnem-Patrickiem Smithem. To właśnie ta dwójka tenisistów wyeliminowała Świątek i Kubota w ubiegłorocznym ćwierćfinale. Była okazja do rewanżu i Polacy ją wykorzystali. Mecz był bardzo zacięty i emocjonujący. Po przegranym pierwszym secie Świątek i Kubot w drugiej partii też przegrywali. Odrobili straty, a potem w tie-breaku obronili piłkę meczową. Dopisało im wtedy trochę szczęście, bo Smith wpakował z bliska piłkę w siatce. Przy stanie 1-1 w setach rozgrywano decydującego tie-breaka do 10 punktów. To był już koncert gry pary Świątek/Kubot. Polacy wygrali 5:7, 7:6(6), 10-6, meldując się w II rundzie. Teraz zagrają z amerykańską-belgijską parą H. Carter/S. Gille, która niespodziewanie wyeliminowała silny czesko-serbski duet B. Strycova/N. Mektić. Występ w turnieju miksta Australian Open ma być dla pary Światek/Kubot kolejnym przetarciem przed igrzyskami w Tokio, gdzie chcą powalczyć o medale.

Świątek Kubot WYNIK RELACJA NA ŻYWO z miksta Australian Open II runda

Mecz miksta Świątek Kubot - Carter Gille w II rundzie Australian Open zostanie rozegrany we wtorek 16 lutego. Początek meczu miksta Świątek Kubot rano nie przed godziną 6.30 polskiego czasu. Portal sport.se.pl zaprasza na relację na żywo z miksta Świątek Kubot - Carter Gille.