Agnieszka Radwańska

i

Autor: ART SERVICE Agnieszka Radwańska

Koniec laby

Ten moment u Agnieszki Radwańskiej musiał nadejść. Słowa nie pozostawiają złudzeń, nadszedł koniec

2022-08-25 9:04

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery tenisistki ma zdecydowanie więcej czasu na inne zajęcia. Na sportowej emeryturze nie porzuciła jednak pasji do podróży i odwiedza kolejne zakątki świata. Tym razem zdecydowała się na Majorkę. Jak można wywnioskować z mediów społecznościowych nadszedł jednak koniec wypoczynku i Radwańska wraca z wakacji.

Agnieszka Radwańska jako zawodowa tenisistka mnóstwo dni, a nawet miesięcy spędzała na podróżach. Turnieje odbywają się bowiem na każdym kontynencie i w trakcie sezonu nie ma zbyt wiele czasu, aby nacieszyć się rodzinnym domem. Gdy "Isia" zdecydowała się na zakończenie kariery z powodów zdrowotnych, mogła ograniczyć liczbę podróży.

Iga Świątek i Rafael Nadal zagrali razem miksta! Co oni wyprawiali, ograli wielkie gwiazdy! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Koniec wakacji Radwańskiej. Była tenisistka pożegnała się z Majorką

Ale pasji do zwiedzania innych zakątków świata czy Europy nie porzuciła. Radwańska jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami i w mediach społecznościowych jest bardzo aktywna. Niedawno jej kibice mogli zobaczyć, że wraz z mężem, Dawidem Celtem wybrała się na wakacje. Celem podróży okazała się hiszpańska wyspa, a konkretnie Majorka.

Legendarny tenisista o problemach Igi Świątek. Padły słowa o presji, Polka jest na celowniku

Agnieszka Radwańska o Idze Świątek, powrocie na korty i życiu po zakończeniu kariery

Na Instagramie Radwańskiej pojawiło się kilka fotografii z tego miejsca na południu Starego Kontynentu i można było zobaczyć, w jak przyjemnych dla oka warunkach wypoczywa była tenisistka. Ale nic nie trwa wiecznie, a zwłaszcza dobre chwile bardzo szybko dobiegają końca. Jeden wpis Radwańskiej nie pozostawia wątpliwości, że wakacje się właśnie zakończyły.

Krakowianka opublikowała jeszcze kilka kadrów z Majorki i opatrzyła to podpisem "pa pa Majorko". Dodała też hasztag "czas wracać", co jednoznacznie wskazuje na powrót z wypoczynku. Rzecz jasna fani Radwańskiej w komentarzach pod najnowszym postem nie szczędzili jej komplementów i wielu zaznaczyło, że była tenisistka wygląda świetnie.

Najbardziej wpływowe kobiety w świecie sportu.

Posłuchaj podcastu SuperSPORT Radia Supernova.

Listen to "50 najbardziej wpływowych kobiet w sporcie! Iga Świątek, czy Anna Lewandowska?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze