Agnieszka Radwańska

i

Autor: ŁUKASZ GĄGULSKI/SUPER EXPRESS Agnieszka Radwańska

Opisała to w internecie

Trudne chwile Agnieszki Radwańskiej. Musiała zmagać się z potężnym dyskomfortem na plaży

2023-07-01 19:06

Agnieszka Radwańska cieszy się rodzinnymi chwilami. Po zakończeniu profesjonalnej kariery tenisistki może sobie pozwolić na częstszy wypoczynek w gronie najbliższych. Tym razem Isia wylądowała nad Bałtykiem. Jednak plażowanie to nie zawsze czysta przyjemność. Z opisu krakowianki przy zdjęciu na Instagramie można wywnioskować, że podczas wypoczynku zmagała się ze sporym dyskomfortem.

Agnieszka Radwańska po zakończeniu kariery tenisistki w zasadzie na nowo poznaje życie. Choć na korcie zarobiła ogromne pieniądze, to odbywało się to kosztem życia prywatnego. Nie jest tajemnicą, że życie zawodowej sportsmenki opiera się na nieustannych podróżach i startach w turniejach. Przez to na wypoczynek czasu jest bardzo mało. Teraz, gdy nadszedł czas na wrzucenie na luz, Isia świetnie odnajduje się w roli matki i żony. Regularnie w mediach społecznościowych publikuje fotki z życia prywatnego. Wspaniałe chwile z rodziną czasami jednak również przerywane są przez niezależne od Radwańskiej czynniki. Po raz kolejny zmagała się z nimi podczas pobytu nad Bałtykiem, a konkretniej w Sopocie.

Iga Świątek zdradziła, co z jej zdrowiem przed Wimbledonem! Przejmujące szczegóły!

Agnieszka Radwańska na plaży. Pojawił się dyskomfort

Wypoczynek na nadmorskiej plaży to marzenie wielu Polaków, którzy wciąż czekają na letni urlop. Słońce, aromat gotowanej kukurydzy, waty cukrowej, radosne okrzyki dzieci i szum morskich fal. To synonim idealnych wakacji milionów naszych rodaków. Podobnych atrakcji chciała zaznać Agnieszka Radwańska, która z rodziną plażowała w Sopocie. Zamieściła przy tym kilka zdjęć. Na jednym z nich widać dość duży wysiłek, jaki musiała włożyć w ciągnięcie po piachu wózka z dziećmi. Mięśnie napięte do granic wytrzymałości to jednak nie wszystko, co spotkało byłą tenisistkę w popularnym kurorcie.

Iga Świątek z ogromnymi szansami! Polka z przewagą nad Aryną Sabalenką, mocne przewidywania

Radwańska walczyła z piaskiem

Wszyscy, którzy kiedykolwiek byli na plaży nad polskim morzem z pewnością doświadczyli dość silnego wiatru. Z jednej strony powoduje on zapierające dech w piersiach fale, będące dodatkową atrakcją. Z drugiej rozrzuca piasek z plaży. Właśnie z takim problemem musiała mierzyć się Isia. Krakowianka w opisie przy serii zdjeć zamieściła wiele mówiące hasztagi: "#piasekwewłosach", "#wzębach", "iwszędzie". Gdyby nie ten delikatny dyskomfort to wypad w rodzinnym gronie byłby zapewne idealny, choć w takim towarzystwie to niewielki koszt.

Najnowsze