Turniej Masters. Zwycięski horror Matki i Frytki

2011-11-21 11:17

Dramaturgią z tego spotkania można by obdzielić kilka innych meczów! Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski udanie rozpoczęli występy w turnieju Masters na kortach londyńskiej hali O2 Arena w Londynie (grupa B). Polski debel sensacyjnie pokonał rozstawionych z dwójką Michaela Llodrę i Nenada Zimonjicia 6:4, 5:7, 11:9.

Rozstawieni z numerem ósmym Polacy rozpoczęli mecz z "grubej rury", ponieważ po twardej walce wygrali pierwszego seta. Potem zaczęły się jednak problemy.

W drugim secie, w kluczowym momencie, w grze naszego zespołu coś się zacięło, co wykorzystali rywale i zwyciężyli. W ostatniej partii nasi reprezentanci pokazali jednak, że potrafią trzymać nerwy na wodzy i po super tie-breaku wygrali 11:9.

Kolejnymi rywalami polskiej pary będą Daniel Nestor i Maks Mirnyj (3.) oraz Rohan Bopanna i Aisam-Ul-Haq Qureshi (5.).