US Open 2019 LOSOWANIE: Polacy poznali rywali! DRABINKA US Open

2019-08-22 18:22 CH
Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra?
Autor: AP Iga Świątek KIEDY i O KTÓREJ GODZINIE gra?

US Open 2019 LOSOWANIE DRABINKA RYWALE POLAKÓW: Polscy tenisiści poznali rywali i turniejową drabinkę w startującym w poniedziałek 26 sierpnia US Open. W turniejach singla powalczy co najmniej trójka naszych tenisistów - Iga Świątek, Magda Linette i Hubert Hurkacz. Kamil Majchrzak i Magdalena Fręch walczą w kwalifikacjach. Z kim zagrają Polacy w nowojorskim Szlemie? Poniżej RELACJA NA ŻYWO z losowania US OPEN 2019 DRABINKA Rywale Polaków w US OPEN. Z kim zagrają Polacy w US Open 2019 WYNIKI LOSOWANIA i DRABINKA US OPEN 2019.

Na żywo

US Open 2019 LOSOWANIE

Hubert Hurkacz w I rundzie US Open zagra z Francuzem Jeremy Chardym (nr 74). W II rundzie Polak może się zmierzyć ze słynnym Stanem Wawrinką, byłym mistrzem nowojorskiego Szlema

A największy hit I rundy US Open w turnieju kobiet to zdecydowanie:

Zatem podsumujmy
I runda US Open:
Iga Świątek (nr 49) - Ivana Jorović (Serbia, nr 94)
Magda Linette (nr 80) - Astra Sharma (Australia, nr 95)

Jeżeli Magda Linette upora się z Sharmą, w II rundzie trafi pewnie na Naomi Osakę, broniącą tytułu liderkę rankingu WTA

Już w II rundzie Iga może trafić na bardzo mocną Łotyszkę Anastasiję Sevastovą

Iga Świątek w I rundzie zagra z Serbką Ivaną Jorović, nr 94 WTA

Magda Linette kontra Australijka Astra Sharma w I rundzie US Open

Ceremonia losowania drabinek US Open 2019 właśnie się zaczyna!

Witamy w naszej relacji na żywo z ceremonii losowania drabinek US Open 2019. Z kim zagrają Polacy w nowojorskim Szlemie? Początek ceremonii losowania o godzinie 18 polskiego czasu

US Open 2019 LOSOWANIE RELACJA NA ŻYWO ONLINE DRABINKA US Open

Już 26 sierpnia rozpocznie się czwarty w tym roki wielkoszlemowy turniej. Tenisiści powalczą w Nowym Jorku. DRABINKI US Open 2019 zostaną wyłonione tradycyjnie w drodze losowania. Rozstawieni z numerami 1 są broniący tytułu Novak Djoković i Naomi Osaka, aktualni liderzy rankingów ATP i WTA. W turniejach singla US Open 2019 już na pewno zagra trójka polskich tenisistów - w turnieju mężczyzn Hubert Hurkacz (nr 41), a w turnieju kobiet Iga Świątek (nr 49) i Magda Linette (nr 80). Być może Polaków będzie jeszcze więcej, bo Kamil Majchrzak i Magdalena Fręch walczą w kwalifikacjach.

US Open 2019 LOSOWANIE DRABINKA Z kim zagrają Polacy w US Open

Losowanie US Open 2019 już w czwartek 22 sierpnia. Początek ceremonii o godzinie 18 polskiego czasu (godz. 12 czasu lokalnego). Zapraszamy na relację na żywo z losowania US Open.