Iga Świątek, Ashlegh Barty

i

Autor: Marcin Wziontek SUPER EXPRESS / AP PHOTO/JOHN MINCHILLO Iga Świątek, Ashlegh Barty

Piękne wyznanie

Wielka rywalka Igi Świątek podzieliła się radosną nowiną. Uczyniła to w wyjątkowy sposób

2023-01-06 13:29

Ashleigh Barty niespodziewanie zakończyła karierę w marcu ubiegłego roku. Po 10 miesiącach Australijka ponownie znalazła się na ustach całego tenisowego świata. O wszystkim poinformowała na Instagramie w bardzo wyjątkowy sposób.

Barty ogłosiła w piątek, że jest w ciąży! Trzykrotna triumfatorka turniejów wielkoszlemowych w zeszłym roku wyszła za mąż za wieloletniego partnera Garry'ego Kissicka. Radosną informację ogłosiła na Instagramie, dodając zdjęcie swojego psa, obok którego znajduje się para dziecięcych bucików. Opatrzyła je podpisem "2023 będzie najlepszym rokiem dotychczas. Jesteśmy bardzo podekscytowani naszą nową przygodą".

Ashleigh Barty jest w ciąży

Barty niespodziewanie zakończyła karierę w marcu ubiegłego roku, dwa miesiące po zwycięstwie w Australian Open, na które gospodarze czekali od 44 lat. Była wtedy liderką rankingu WTA. Na pozycji numer 1 zastąpiła ją Iga Świątek. 16 stycznia Barty powróci do Melbourne w innej roli - jako mentorka nowej nadziei gospodarzy, Olivii Gadecki, która otrzymała od organizatorów wielkoszlemowego turnieju "dziką kartę".

Najnowsze