Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? WTA Dubaj PREMIE Nagrody pieniężne Duża kasa dla Polki mimo porażki w finale!

i

Autor: AP Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? WTA Dubaj PREMIE Nagrody pieniężne Duża kasa dla Polki mimo porażki w finale!

Ale fortuna!

Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? WTA Dubaj PREMIE Nagrody pieniężne Duża kasa dla Polki mimo porażki w finale!

2023-02-25 18:31

WTA Dubaj 2023 PREMIE Nagrody pieniężne Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju? Iga Świątek zatrzymana! Rozpędzona Polka demolowała kolejne rywalki, ale trafiła kosa na kamień... W finale turnieju WTA w Dubaju liderka rankingu przegrała 4:6, 2:6 z Czeszką Barborą Krejcikovą, która rozegrała kapitalne spotkanie. To druga z rzędu porażka Igi Świątek z Krejcikovą, która w poprzednim sezonie pokonała naszą tenisistkę w finale w Ostrawie. Rywalizacja na kortach w Dubaju toczyła się o duże premie. Jakie są premie w turnieju WTA Dubaj 2023? Iga Świątek zgarnęła duże pieniądze! Sprawdź nagrody w WTA Dubaj zarobki.

Iga Świątek przegrała 4:6, 2:6 z Barborą Krejcikovą w finale turnieju WTA w Dubaju. Czeszka rozegrała kapitalne spotkanie. To druga z rzędu porażka Igi Świątek z Krejcikovą, która w poprzednim sezonie pokonała naszą tenisistkę w finale w Ostrawie. W Dubaju znów znalazła sposób na polską dominatorkę, która nie miała najlepszego dnia. Zmagała się z przeziębieniem, ale trzeba uczciwie przyznać, że Czeszka zagrała fenomenalnie.

WTA Dubaj PREMIE Ile zarobiła Iga Świątek w Dubaju nagrody pieniądze 2023

Iga Świątek rok temu odpadła w turnieju w Dubaju dość szybo. W 1/8 finału Polka przegrała wtedy z Łotyszką Jeleną Ostapenko (6:4, 1:6, 6:7) i była to jej ostatnia porażka przed niesamowitą serią 37 zwycięstw, która skończyła się dopiero w londyńskim Wimbledonie. Korty w Dubaju są nieco wolniejsze niż rok temu. Zmieniono też piłki. Wydaje się, że te zmiany powinny być korzystne dla Igi Świątek. - Zwykle jest tu znacznie bardziej sucho. Pamiętam, że w zeszłym roku korty były bardzo szybkie. Cieszę się, że w tym roku w końcu mamy te same piłki co w Australian Open, ponieważ każdego roku musieliśmy co tydzień dostosowywać i zmieniać piłkę, co było dla mnie dość głupie - stwierdziła Iga Świątek.

Ile zarobiła Iga Świątek WTA Dubaj 2023 PREMIE nagrody pieniężne w Dubaju

W turnieju WTA Dubaj 2023 tenisistki walczyły o rankingowe punkty i duże pieniądze. Tym razem ranga turnieju i pula nagród są większe niż rok temu. Iga Świątek za awans do finału zarobiła ponad 267 tysięcy dolarów. Poniżej lista premii w turnieju WTA Dubaj 2023.

WTA Dubaj PREMIE nagrody

  • I runda - 12 848 dolarów
  • II runda - 17 930
  • III runda - 31 650
  • 1/4 finału - 63 350
  • 1/2 finału - 138 000
  • Finalistka - 267 690
  • Zwycięzca - 454 500
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze