Iga Świątek

i

Autor: Artur Hojny Iga Świątek

Wystrojona Iga Świątek na plaży w Miami! Pocałunki i ten uśmiech, mamy ZDJĘCIA!

2022-04-04 12:22

Iga Świątek dzisiaj została już oficjalnie nową królową tenisa! Wspaniała Polka wskoczyła na fotel liderki rankingu WTA, w którym prowadzi z gigantyczną przewagą. Iga Świątek po rezygnacji z gry w turnieju w Charleston ma kilka dni wolnego. Zdradziła, że chce zwiedzić Miami, poświętować, odpocząć i nacieszyć się serią spektakularnych sukcesów. Iga Świątek wyskoczyła też na malowniczą plażę, a tam wzięła udział w niezwykłej sesji. Nie zabrało pocałunków! Zobaczcie te wyjątkowe zdjęcia Igi Świątek na plaży.

Iga Świątek jest na ustach całego świata po fenomenalnej serii zwycięstw i turniejowych triumfów. Rewelacyjna Polka podbiła kolejno Katar, Indian Wells, a teraz wygrała Miami Open, demolując w finale 6:4, 6:0 swoją japońską przyjaciółkę Naomi Osakę, byłą liderkę rankingu WTA. W poniedziałek Iga Świątek została już oficjalnie numerem 1 światowego tenisa. W notowaniu prowadzi z ogromną przewagą i nawet gdyby Ashleigh Barty nie została wykreślona z rankingu, Polka i tak byłaby na szczycie. Z okazji historycznego awansu na fotel liderki rankingu Iga Świątek wzięła udział w niezwykłej sesji zdjęciowej. Nowa królowa tenisa wystrojona w gustowną ciemną sukienkę pozowała fotografowi WTA na plaży, trzymając w dłoniach efektowne trofeum, które dostają kolejne tenisistki awansujące na pozycję numer 1. Nie zabrało pocałunków. Iga Świątek wycałowała trofeum i prezentowała się przepięknie! "Z Warszawy na pozycję numer 1 WTA. Reszta tej historii nie została jeszcze napisana" - skomentował niezwykłe zdjęcia Polki serwis WTA. Poniżej zdjęcia z tej niezwykłej sesji Igi Świątek na plaży w Miami. Można je zobaczyć pod GALERIĄ ZDJĘĆ IGI ŚWIĄTEK NA PLAŻY W AUSTRALII

Iga Świątek została zapytana, czy ma chłopaka! Polka zaskoczyła odpowiedzią!

Iga Świątek NA PLAŻY w Miami! Piękna sesja zdjęciowa liderki rankingu WTA!

Iga Świątek po wygraniu Miami Open poinformowała, że z powodu niegroźnej kontuzji ręki rezygnuje z gry w rozpoczynającym się dzisiaj turnieju w Charleston, gdzie miała rozpocząć tegoroczne starty na ulubionej mączce. To oczywiście dmuchanie na zimne, a nasza wspaniała tenisistka po prostu potrzebuje odpoczynku po tak potężnej dawce meczów i sukcesów. W internecie pojawiły się żarty, że Iga kontuzji ręki nabawiła się... podnosząc kolejne ciężkie puchary. – Dużo nauczyłam się o sobie i mogę teraz bardziej zaufać swoim umiejętnościom i głowie. Myślę, że teraz łatwiej będzie mi zachowywać pozytywne nastawienie i ufność w to, że mogę grać na stabilnym poziomie przez dłuższy czas – dodała Iga Świątek, która do gry wróci w BJK Cup w Radomiu, gdzie 15 i 16 kwietnia Polska zagra z Rumunią. Na razie Iga Świątek wypoczywa, świętuje i bierze udział w sesjach zdjęciowych. PONIŻEJ SESJA DLA WTA Z PUCHAREM DLA LIDERKI RANKINGU WTA.

Ogromne zarobki Igi Świątek w tym roku! Dogania Roberta Lewandowskiego, wyprzedzi go już wkrótce?

Iga Świątek ambasadorką akcji "Dobra Drużyna PZU"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze