Wystrojona Magda Linette zaliczyła komiczną WPADKĘ! Wszystko widać na zdjęciu z Meksyku

i

Autor: Twitter/AP Wystrojona Magda Linette zaliczyła komiczną WPADKĘ! Wszystko widać na zdjęciu z Meksyku

Zabawna sytuacja

Wystrojona Magda Linette zaliczyła komiczną WPADKĘ! Wszystko widać na zdjęciu z Meksyku

2023-02-19 20:31

Magda Linette wraca do gry, a zanim błyśnie na korcie w meksykańskiej Meridzie, błysnęła na zorganizowanej przed organizatorów turnieju imprezie zawodniczek. Tenisistka z Poznania podzieliła się nawet z kibicami klimatycznym zdjęciem, na którym pięknie uczesana i wystrojona w gustowną białą sukienkę pozuje przed lustrem w toalecie. Nie obyło się bez zabawnej wpadki. Magda Linette sama skomentowała śmieszną sytuację. Zobaczcie zdjęcie.

Magda Linette wreszcie wraca do gry! Kibice półfinalistki Australian Open długo musieli czekać na jej kolejny mecz. Polka powalczy w turnieju WTA 250 w Meridzie (Meksyk). Za nami losowanie drabinki, a pierwszą rywalką Magdy Linette będzie Kolumbijka Camila Osorio (nr 61), która niedawno walczyła w Melbourne z Igą Świątek (przegrała z Polką 2:6, 3:6). Tenisistka z Poznania w rankingu WTA zajmuje 21. miejsce. Dzięki temu w turnieju WTA 250 w Meridze rozstawiona jest z jedynką.

Magda Linette zaliczyła zabawną wpadkę! Wszystko widać na zdjęciu, tenisistka komentuje

Przed turniejem WTA w Meridzie Magda Linette błyszczała na imprezie zawodniczek. Polska tenisistka prezentowała się przepięknie w białej sukience. Poznanianka pochwaliła się kibicom zdjęciem zrobionym w toalecie. Potem zorientowała się, że zaliczyła zabawną wpadkę. Na opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciu za Magdą Linette widać... pisuary. "Czy możemy udawać, że nie zrobiłam sobie zdjęcia z pisuarami w tle?" - napisała potem po kilkunastu godzinach rozbawiona Magda, gdy zorientowała się, co się stało. Co Polka robiła w męskiej toalecie? "Po prostu tam była szatnia zawodniczek" - wyjaśniła dopytującym fanom.

W rozmowie z "Super Expressem" Magda Linette mówiła m.in. o przemianie mentalnej, która pozwoliła jej odnieść sukces w Australian Open. - Od dłuższego czasu ja i mój team zdawaliśmy sobie sprawę, że jest przestrzeń do poprawy, bo jedną z trudniejszych dla mnie rzeczy było kontrolowanie emocji. Podczas ostatniego pobytu na największych arenach w Australii w końcu udało się utrzymywać ten spokój i kontrolę. Cieszymy się, że sfera, nad którą pracujemy od dłuższego czasu, przynosi nam korzyści - powiedziała Linette. - Naszym zdaniem zawsze można jeszcze coś poprawić i już wyciągamy wnioski po półfinałach Australian Open. Budujące jest to, że techniczne rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, w połączeniu z kontrolą emocji, w końcu wybrzmiewają na korcie - dodała Magda.

Czy Magda Linette ma chłopaka? Tenisistka wyjawiła prawdę!

Super Tenis po półfinale Magdy Linette
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany