Linette - Osorio O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida Fatalne wiadomości dla kibiców! KIEDY gra Linette pierwszy mecz w Meridzie

i

Autor: AP Linette - Osorio O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida Fatalne wiadomości dla kibiców! KIEDY gra Linette pierwszy mecz w Meridzie

Polka wraca do gry

Linette - Osorio O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida Fatalne wiadomości dla kibiców! KIEDY gra Linette pierwszy mecz w Meridzie

2023-02-21 18:40

O której gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida Linette - Ososrio O której godzinie mecz Linette WTA Merida KIEDY gra Magda Linette wraca do gry, a pierwszy mecz po sukcesie w Australian Open Polka rozegra w Meksyku, gdzie powalczy w turnieju WTA 250 w Meridzie. Pierwszą rywalką tenisistki z Poznania będzie Kolumbijka Camila Osorio (nr 61). Jest PLAN GIER i znamy godzinę meczu Linette - Osorio. Niestety nie mamy dobrych wiadomości dla polskich kibiców. Kiedy zacznie się mecz Linette - Osorio, w naszym kraju będzie środek nocy. Sprawdź, o której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida Kiedy gra Linette mecz z Osorio.

Spis treści

Magda Linette już dzisiaj zagra pierwszy mecz w turnieju WTA w Meridzie i zagra z Camilą Osorio. Kolumbijka zajmuje 61. miejsce w rankingu WTA. Kibice Igi Świątek dobrze pamiętają tę tenisistkę, bo w styczniu przegrała (2:6, 3:6) z liderką rankingu WTA w 2. rundzie Australian Open. Magda Linette wraca do gry po dłuższej przerwie. Po sukcesie w Melbourne trenowała na Florydzie. Jest PLAN GIER, a dla polskich kibiców nie mamy dobrych wiadomości. Początek meczu Linette - Osorio po godzinie 2 w nocy polskiego czasu (noc z wtorku na środę). Poniżej więcej informacji.

Linette - Osorio O której godzinie gra Linette mecz dzisiaj WTA Merida KIEDY gra Linette pierwszy mecz

Magda Linette pierwszy mecz w Meridzie zagra z Camilą Osrio i czeka ją ciekawy sprawdzian. 21-letnia Kolumbijka - tak jak Polka - ma skromne warunki fizyczne (170 cm), a nadrabia je solidnością i dużą różnorodnością zagrań, bardzo dobrze porusza się po korcie. Uczyła się grać w tenisa głównie na mączce, ale na kortach twardych też spisuje się bardzo dobrze. Jako nastolatka wygrała juniorski US Open.

O której gra Magda Linette mecz dzisiaj WTA Marida Kiedy gra Linette pierwszy mecz w Meksyku

Magda Linette w rankingu WTA zajmuje wciąż 21. miejsce, najwyżej w karierze. W turnieju WTA 250 w Meridze rozstawiona jest z jedynką. W rozmowie z "Super Expressem" mówiła m.in. o przemianie mentalnej, która pozwoliła jej odnieść sukces w Australian Open. - Od dłuższego czasu ja i mój team zdawaliśmy sobie sprawę, że jest przestrzeń do poprawy, bo jedną z trudniejszych dla mnie rzeczy było kontrolowanie emocji. Podczas ostatniego pobytu na największych arenach w Australii w końcu udało się utrzymywać ten spokój i kontrolę. Cieszymy się, że sfera, nad którą pracujemy od dłuższego czasu, przynosi nam korzyści - powiedziała Linette. - Naszym zdaniem zawsze można jeszcze coś poprawić i już wyciągamy wnioski po półfinałach Australian Open. Budujące jest to, że techniczne rzeczy, nad którymi pracowaliśmy, w połączeniu z kontrolą emocji, w końcu wybrzmiewają na korcie - dodała Magda.

Linette - Osorio KIEDY gra Linette WTA Merida O której gra Linette pierwszy mecz w Meridzie

Magda Linette wraca do gry, a zanim błyśnie na korcie w meksykańskiej Meridzie, błysnęła na zorganizowanej przed organizatorów turnieju imprezie zawodniczek. Tenisistka z Poznania podzieliła się nawet z kibicami klimatycznym zdjęciem, na którym pięknie uczesana i wystrojona w gustowną białą sukienkę pozuje przed lustrem w toalecie. Nie obyło się bez zabawnej wpadki. Na opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciu za Magdą Linette widać... pisuary. "Czy możemy udawać, że nie zrobiłam sobie zdjęcia z pisuarami w tle?" - napisała potem po kilkunastu godzinach rozbawiona Magda, gdy zorientowała się, co się stało. Co Polka robiła w męskiej toalecie? "Po prostu tam była szatnia zawodniczek" - wyjaśniła dopytującym fanom.

WTA Merida: Magda Linette KIEDY gra pierwszy mecz w Meridzie O której gra Linette dzisiaj

Mecz Magda Linette - Camila Osorio w 1. rundzie turnieju WTA Merida 2023 zostanie rozegrany w nocy z wtorku na środę 21/22 lutego. Początek meczu Linette - Osorio po godzinie 2 w nocy polskiego czasu. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport.

Super Tenis po półfinale Magdy Linette
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze