Awantura po meczu Wimbledonu

i

Autor: Twitter/ BenRothenberg screen Awantura po meczu Wimbledonu

Wielka awantura po mecz Wimbledonu! Zawodniczki wykłócały się pod siatką, wszystko się nagrało [WIDEO]

2021-07-04 11:47

Sport to oczywiście emocje, również te negatywne. Podczas walki zawodnicy i zawodniczki dają z siebie wszystko, aby wypaść w zawodach jak najlepiej, przez co bardzo łatwo wyprowadzić ich z równowagi, o czym przekonali się widzowie na kortach Wimbledonu. Już podczas starcia w III rundzie zawodów iskrzyło pomiędzy Jeleną Ostapenko i Alją Tomljanović, ale naprawdę gorąco zrobiło się dopiero po zakończeniu spotkania, gdy obie zawodniczki zaczęły się awanturować pod siatką.

Historia sportu widziała już wiele przypadków, gdy z różnych powodów zawodnikom puszczały nerwy, co doprowadzało do nieuprzejmej wymiany zdań lub nawet awantury. Podczas rywalizacji zawodnicy starają się wypaść jak najlepiej, przez co jeszcze łatwiej wyprowadzić ich z równowagi. Jak się okazało, takie obrazki można zobaczyć również na kortach Wimbledonu, o czym przekonali się kibice oglądający starcie pomiędzy Jeleną Ostapenko i Alją Tomljanović w III rundzie turnieju. Pierwszego seta 6:4 wygrała co prawda Łotyszka, jednak w kolejnych partiach oddała ona kontrolę nad meczem Tomljanović. W konsekwencji Australijka wygrała dwa kolejne sety 6:4, 6:2 jednak zanim do tego doszło, między zawodniczkami zaczęło iskrzyć. W pewnym momencie Ostapenko poprosiła o pomoc fizjoterapeutę, co nie spodobało się jej rywalce. Tomljanović zarzuciła Łotyszce, że ta symuluje kontuzję i próbuje wyprowadzić ją z równowagi. 

Awantura po meczu Wimbledonu

Jak się okazało, był to jednak dopiero początek. Gdy Alja Tomljanović ostatecznie wygrała pojedynek, obie zawodniczki spotkały się pod siatką, by uścisnąć sobie dłonie. Wtedy Ostapenko wróciła do wcześniejszej sytuacji zarzucając rywalce, że jej zachowanie jest nieakceptowalne, co rozwścieczyło Australijkę, która nie miała zamiaru gryźć się w język. - Twoje zachowanie jest okropne... Okropne! Nie masz za grosz szacunku, prawda? - wypaliła Jelena Ostapenko w kierunku rywalki. Na ripostę czekała zaledwie ułamek sekundy. - I kto to mówi... jesteś najgorszą zawodniczką w całym tourze! - odparła Tomljanović, czym zaskoczyła przeciwniczkę. Jelena Ostapenko wyraźnie zdziwiona tym co usłyszała, zabrała swoje rzeczy i opuściła kort. 

Tak zrelaksuje się Hubert Hurkacz po wygranej na Wimbledonie! Wielu nie wie, że to uwielbia

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Sousę. "Z nim nasze szanse na mundial to..." | Futbologia
Sonda
Czy Iga Świątek wygra Wimbledon 2021?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze