SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport euro 2012 Euro 2012: Naklejki Panini z piłkarzami - ile kosztują? Ile kosztuje album?

Euro 2012: Naklejki Panini z piłkarzami - ile kosztują? Ile kosztuje album?

18.04.2012, godz. 10:53
Tango 12 - piłka na Euro 2012
Tango 12 - piłka na Euro 2012 foto:

Ruszyła sprzedaż kolekcji UEFA Euro 2012, firmy Panini. Zawierajacą album oraz 540 naklejek, gratkę dla sympatyków futbolu możemy nabyć w każdym punkcie sprzedaży prasy.

>>> POLUB NAS NA FACEBOOKU I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Cena samego albumu wynosi 4.99 zł, przy zakupie którego otrzymamy również paczkę promocyjna zawierającą 6 naklejek. Książeczka składa się z 64 stron i posiada wiele istotnych informacji dotyczących zbliżającego się Euro. Dzieki niej będziemy mogli dowiedzieć się jak wygląda terminarz rozgrywek, kto wygrywał je w przeszłości i czym charakteryzują się piłkarze wszystkich uczestników polsko-ukraińskiego turnieju.

ZOBACZ TEŻ: Karty Euro 2012 Panini - nowa gra

Naklejki do nabycia są w dwóch formach. Pierwsza z nich oferuje nam zakup zwykłej paczki za 2 zł, zawierającej 6 sztuk, druga natomiast daje możliwość nabycia 36 naklejek w jednej saszetce i kosztuje 12 zł. Aby skompletować całą kolekcję, należy zatem spodziewać się wydatku 180 zł, licząc przy tym, że żadna z naklejek nam się nie powtórzy.

Dla tych, którym nie uda się uzupełnić kolekcji poprzez zakupy w kioskach, firma Panini przygotowała specjalną ofertę. W środku albumu każdy znajdzie dodatkowe informacje, wyjasniające jak zamówić brakujące naklejki przez internet. Cena jednej sztuki wynosi 60 groszy, maksymalnie tym sposobem możemy zakupić 50 naklejek. Wielkim plusem tej formy jest jednak możliwość wybrania brakujących nam sztuk.

autor: Andreas Nicolaides zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: