SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty kolarstwo Kolarz chciał zdekoncentrować rywala. Włożył mu palec w... [WIDEO]

Kolarz chciał zdekoncentrować rywala. Włożył mu palec w... [WIDEO]

28.04.2017, godz. 12:05
Stefano Pirazzi, Kilian Frankiny, kolarstwo
foto: YouTube

Do kuriozalnej sytuacji doszło na trasie wyścigu Tour de Alps 2017. Kolarz grupy Bardiani Stefano Pirazzi chciał sobie ułatwić zadanie, ale też zdekoncentrować jadącego obok niego Kiliana Frankiny'ego. W tym celu najpierw chwycił jego siodełko, a po chwili spróbował... włożyć mu palec w odbyt! Co ciekawe Szwajcar nawet nie zauważył tego fortelu.

Co prawda wyścig Tour de Alps 2017 zakończył się już kilka dni temu - trwał w od 17 do 21 kwietnia - to dopiero teraz do sieci trafiło wideo, które pokazało jakich sztuczek imają się kolarze chcąc ułatwić sobie zadanie i zdekoncentrować swoich rywali.

Na jednym z etapów kamery zarejestrowały kuriozalne zachowanie Stefano Pirazziego, zawodnika grupy Bardiani. Podczas zjazdu podjechał bardzo blisko Szwajcara Kiliana Frankiny'ego i chwycił za siodełko jego roweru. By spowolnić rywala lub by mniejszym nakładem sił zwiększyć prędkość swojej jazdy. Już to nie było eleganckie zachowanie Włocha, ale to, co zrobił dosłownie chwilę później, zaszokowało i jednocześnie rozbawiło do łez fanów kolarstwa.

Otóż trzymając za siodełko spróbował... włożyć palec w odbyt kolarzowi BMC Racing Team! A ten chyba nawet tego nie zauważył...

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: