SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty lekkoatletyka Bukowiecki, Lisek i spółka balowali na zgrupowaniu? Po imprezie wyrzucono ich z hotelu

Bukowiecki, Lisek i spółka balowali na zgrupowaniu? Po imprezie wyrzucono ich z hotelu

06.04.2017, godz. 07:24
Piotr Lisek i Konrad Bukowiecki
Piotr Lisek i Konrad Bukowiecki foto: Facebook

Jak dowiedział się "Super Express", przebywający na zgrupowaniu w Kalifornii polscy sportowcy urządzili sobie głośną imprezę, po której... zostali poproszeni o opuszczenie hotelu, w którym mieszkali. Wśród balangowiczów miały być wielkie gwiazdy, m.in. kulomiot Konrad Bukowiecki (20 l.) i tyczkarz Piotr Lisek (25 l.), świeżo upieczeni mistrzowie Europy.

Do przykrego incydentu miało dojść około tydzień temu w Chula Vista, gdzie grupa czołowych lekkoatletów przebywa na zgrupowaniu w luksusowym ośrodku treningowym (7 sportowców i 5 trenerów). Część z nich mieszkała na terenie ośrodka, ale po imprezie została zmuszona do przeprowadzki. Wszyscy poza wybitną młociarką Anitą Włodarczyk (32 l.), do której zachowania nie było zastrzeżeń.

Sportowcy wciąż trenują na obiektach w Chula Vista, ale nocują już w innym miejscu. Co dokładnie się wydarzyło? Poproszeni przez nas o komentarz działacze PZLA na razie nie chcieli odpowiadać. Czekają na wyjaśnienia członków przebywającej w Kalifornii ekipy. Zwrócili się o nie w środę rano. W czwartek mamy poznać oficjalne stanowisko lekkoatletycznych władz.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: