SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport inne sporty pozostałe Znany kulturysta znalazł i ukarał hejtera po 10 miesiącach!

Znany kulturysta znalazł i ukarał hejtera po 10 miesiącach!

22.12.2016, godz. 20:05
Michał Karmowski znalazł hejtera
foto: YouTube

Michał Karmowski to jeden z najbardziej znanych kulturystów w Polsce. Fani kojarzą go przede wszystkim z działalności w Internecie. Właśnie przez sieć i jednego z internetowych hejterów cierpiała jego rodzina. Po 10 miesiącach Karmowski znalazł osobę odpowiedzialną za ataki na jego najbliższych i postarał ją ukarać.

Michał Karmowski dzisiaj znany jest bardziej z internetowej działalności niż osiągnięć sportowych. Kulturysta postanowił pomagać ludziom w prowadzeniu zdrowego trybu życia i wykorzystuje w tym celu swój facebookowy fanpage oraz serwis YouTube. Filmik, który wrzucił w środę szybko zrobił furorę. Tym razem Karmowski nie pokazuje ćwiczeń czy zdrowej diety, ale przedstawił uczącego się w poznańskim technikum chłopaka. Okazało się, że młodzieniec ten jakiś czas temu sporo nabroił. W Internecie tworzył memy, które obrażały trenera oraz jego rodzinę. Po dziesięciu miesiącach poszukiwań Karmowski wreszcie namierzył Maksa ze Swarzędza. Postanowił także wymierzyć mu karę.

- Skierowałem pozew do sądu o odszkodowanie, a prokuratura przyjęła wreszcie tę sprawę jako karną - wyjaśnił kulturysta. Nie chciał jednak zrobić piekła jego rodzicom, dlatego wycofał się z żądania o zadośćuczynienie. Zamiast tego Maks będzie musiał odpracować swoją winę w hospicjum, gdzie zajmie się osobami starszymi. - Sam jestem ojcem i wiem, że czasami nie mamy wpływu na to, co robią nasze dzieci. Wiem, że odszkodowanie, które mieliby mi wypłacić, zrujnowałoby im życie. A że sam jestem człowiekiem o dobrym sercu, postanowiłem, że nie będę żądał odszkodowania. Zresztą nawet gdybym je wyegzekwował, przekazałbym je na cele charytatywne - powiedział poszkodowany. Oprócz czterystu godzin w hospicjum młody Maks będzie również pomagał w warsztacie ojca przy naprawie samochodów.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: