SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Rio 2016
Sport rio 2016 Rio 2016: Media Markt zwróci pieniądze za złoto siatkarzy? Kibice będą ściskać kciuki

Rio 2016: Media Markt zwróci pieniądze za złoto siatkarzy? Kibice będą ściskać kciuki

28.07.2016, godz. 16:12
Fabian Drzyzga, Michał Kubiak, Polska, siatkówka
Fabian Drzyzga, Michał Kubiak foto: CYFRASPORT

5 sierpnia rozpoczynają się igrzyska olimpijskie. Fani w naszym kraju wierzą, że biało-czerwoni przywiozą z Rio de Janeiro co najmniej kilka medali w tym oczywiście ten najcenniejszy, czyli złoty. Spore szanse na krążek tego koloru mają nasi siatkarze, a jeśli wygrają turnej w Brazylii, to każdy, kto zrobi zakupy w Media Markt za min. 500 zł w najbliższych dniach na pewno nie będzie na tym stratny.

Po zakończeniu piłkarskich mistrzostw Europy, w których sporo radości przyniosła nam reprezentacja Adama Nawałki docierając do ćwierćfinału francuskiego turnieju pora na kolejne nie lada emocje. 5 sierpnia rozpoczną się długo wyczekiwane igrzyska olimpijskie, a polscy kibice liczą, że nasi sportowcy wrócą do kraju z medalami. Jakimi? Na razie ciężko wyrokować, ale jeśli podopieczni Stephane'a Antigi staną na wysokości zadania, trafią z formą i zdobędą w Rio de Janeiro złoty krążek, to na każdego klienta sieci Media Markt czeka spora niespodzianka. Wystarczy w dniach 29.07. - 4.08. zrobić zakupy za minimum 500 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym, a potem zarejestrować je do 5 sierpnia na stronie kibicuj-naszym.mediamarkt.pl.

- Obok piłki nożnej to siatkówka jest najbardziej popularnym sportem wśród polskich kibiców. Każdy turniej z udziałem naszych siatkarzy budzi niesamowite emocje, które z okazji Igrzysk w Rio postanowiliśmy podkręcić kolejną edycją akcji „Odkryj w sobie Kibica”. Jej futbolowa odsłona cieszyła się bardzo dużą popularnością i mamy nadzieję, że ten zapał pomoże teraz naszym siatkarzom sięgnąć po złoto - mówi dyrektor zarządzający siecią Media Markt, Andrzej Sobolik.

Tuż przed rozpoczęciem Euro 2016 została zorganizowana podobna akcja, ale warunkiem zwrotu wydatków za zakupy za min. 500 zł był awans Roberta Lewandowskiego i spółki do półfinału. Niestety nasi piłkarze po rzutach karnych (3:5) odpadli z turnieju. W związku z tym sklep zaoferował wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w promocji bony o wartości 20 % zrobionych zakupów.

autor: Paweł Nowakowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: