SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport piłka nożna Kiedyś współpracował z Pablo Escobarem i zabijał. Teraz kibicuje Luisowi Suarezowi [WIDEO]

Kiedyś współpracował z Pablo Escobarem i zabijał. Teraz kibicuje Luisowi Suarezowi [WIDEO]

06.09.2016, godz. 15:53
Luis Suarez i Edison Cavani, Urugwaj
Luis Suarez i Edison Cavani, Urugwaj foto: Eastnews

Co wyjątkowego jest w piłce nożnej? Że interesują się nią miliony ludzi na całym świecie, a kibicować może każdy. Dosłownie. Jhon Jairo Velasquez, znany jako „Popeye” przed laty współpracował ze słynnym baronem narkotykowym Pablo Escobarem i zabijał na zlecenie swojego szefa. Teraz do sieci wrzucił filmik, na którym... zachwyca się Luisem Suarezem, Edinsonem Cavanim i reprezentacją Urugwaju!

"Popeye" był jednym z najbliższych współpracowników kolumbijskiego barona narkotykowego Escobara i mówi się, że z jego ręki zginęło ok. 300 osób. Ostatnie lata spędził w więzieniu, ale widać wyraźnie, że za kratami miał telewizor i uważnie śledził to, co dzieje się w światowej piłce nożnej. Kiedy wyszedł na wolność do sieci wrzucił dość interesujące wideo...

- Witam. Jestem Jhon Jairo Velasquez Vasquez, w przeszłości osobisty egzekutor Pablo Emilio Escobara Gavirii. Pozdrawiam całą reprezentację Urugwaju, mistrzów Suáreza i Cavaniego. Przyjmijcie moją miłość oraz szacunek. Jesteście dumą i siłą swojego narodu. Prosto z Medellín gratuluję wam bycia prawdziwymi wojownikami - powiedział w nagraniu. Jesteśmy ciekawi, czy urugwajscy piłkarze cieszą się z poparcia takich "kibiców".

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: