SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna mundial 2018 Tak kibicowała Anna Lewandowska. Wspierała męża na trybunach [ZDJĘCIA]

Tak kibicowała Anna Lewandowska. Wspierała męża na trybunach [ZDJĘCIA]

11.06.2017, godz. 09:53
Tak kibicowała Anna Lewandowska
Anna Lewandowska i Iwona Lewandowska, mama Roberta foto:

Anna Lewandowska nie opuszcza męża nawet na krok! Robert trzy razy pokonał Cipriana Tatarusanu w szóstym spotkaniu eliminacji do mistrzostw świata w Rosji, a na trybunach jego popisy podziwiała piękna małżonka. Wyglądała zjawiskowo, chociaż od urodzenia Klary minęły ledwie tygodnie. Zobaczcie sami!

Anna Lewandowska była zdecydowanie gwiazdą trybun PGE Narodowego. Na początku schowana w tłumie, z każdą minutą zbliżała się w stronę murawy i swojego męża. A ten szalał i rozbijał defensywę Rumunów. Po strzeleniu trzeciego gola małżonka nie kryła już wzruszenia. Nic dziwnego. Robert pobił osiągnięcie Grzegorza Laty i znalazł się już o krok - dwie bramki traci do Włodzimierza Lubańskiego - od miana najlepszego snajpera w historii polskiej kadry. Na dodatek Polak wciąż nie ustępuje w klasyfikacji strzelców obecnej kampanii kwalifikacyjnej Cristiano Ronaldo. Obaj panowie zdobyli 11 goli.

Rodzicielstwo służy. Anna i Robert zaprezentowali się w sobotę wręcz zjawiskowo. A reszta piłkarskiego świata niech uważa. Bo jak będą niegrzeczni, to przyjdzie tata Klary i ich rozstrzela.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: