SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki boks Artur Szpilka i Adam Kownacki już po ważeniu. Było naprawdę OSTRO! [WIDEO]

Artur Szpilka i Adam Kownacki już po ważeniu. Było naprawdę OSTRO! [WIDEO]

15.07.2017, godz. 19:02
Adam Kownacki i Artur Szpilka podczas ważenia
Adam Kownacki i Artur Szpilka podczas ważenia foto: YouTube

Artur Szpilka i Adam Kownacki są po ważeniu przed walką, do której dojdzie z soboty na niedzielę w Nowym Jorku. "Baby Face" zaskoczył sylwetką. Widać, że ciężko pracował na treningach. "Szpila" także jest w znakomitej formie. Podczas spotkania obu bokserów twarzą w twarz na ceremonii zrobiła się gorąca atmosfera! Zobaczcie WIDEO.

Artur Szpilka wniósł na wagę 102,3 kg. W porównaniu do jego poprzedniej walki, przegranej z Deontayem Wilderem, jest cięższy o ponad trzy kilogramy, ale nie ma mowy o zbędnej masie. Widać, że "Szpila" jest umięśniony, w znakomitej formie. Bardziej zaskoczył jednak na wadze Adam Kownacki, który przed tą walką schudł aż jedenaście kilogramów! Solidnie pracował na treningach i widać efekty. Choć jest cięższy od Szpilki o ponad siedem kilogramów, to może być zadowolony z wagi 109,9 kg.

Zobacz: Szpilka i Kownacki przed walką. Słowna wojna przeniesie się do ringu?

Gdy polscy bokserzy zeszli z wagi i spotkali się twarzą w twarz, zaczęły się prawdziwe emocje! Była ostra wymiana słów i niewiele brakowało, a przedwcześnie doszłoby do walki Szpilki z Kownackim! Na szczęście bijatyki nie było. Ta ma być na gali Premier Boxing Champions w Nowym Jorku.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: