SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Karol Bedorf i Mariusz Pudzianowski rozgrzeją kibiców

KSW 37: Karol Bedorf i Mariusz Pudzianowski rozgrzeją kibiców

21.11.2016, godz. 07:48
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski foto: KSW

Do najbardziej wyczekiwanej gali KSW w tym roku zostały niecałe dwa tygodnie. Zawodnicy trenują w pocie czoła, by zadowolić najbardziej wybrednych kibiców. 3 grudnia krakowską Tauron Arenę do czerwoności postarają się rozgrzać bohaterowie dwóch walk wieczoru - Karol Bedorf (33 l.) i Mariusz Pudzianowski (39 l.), którzy zapowiadają niezapomniany show.

Walki "Pudziana" to zawsze dawka ogromnych emocji i nie inaczej będzie tym razem, bo jego rywal to kontrowersyjny raper Paweł "Popek Monster" Rak. - Jesteś już ubezpieczony? - zagadnął rywala Pudzianowski w trakcie konferencji prasowej. - Nie muszę, za dobrze zarabiam. Martwiłbym się jednak o twoje ubezpieczenie - odpowiedział mu "Popek", który osiem lat temu stoczył trzy pojedynki w MMA (2 wygrał, 1 przegrał).

Głównym wydarzeniem wieczoru będzie walka najlepszego polskiego "ciężkiego" Karola Bedorfa, który w obronie pasa KSW powalczy z Brazylijczykiem Fernando Rodriguesem juniorem. - Dawno nie miałem okazji bić się z takim "dzieciaczkiem" - drwił z rywala popularny "Coco".

Gala KSW 37 będzie dostępna w pay-per-view w Cyfrowym Polsacie i na innych platformach cyfrowych oraz w internecie - www.kswtv.com i www.ipla.tv.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: