SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma KSW 37: Popek - tatuaże, skaryfikacja, przerażające gałki oczne

KSW 37: Popek - tatuaże, skaryfikacja, przerażające gałki oczne

30.11.2016, godz. 21:26
Popek
foto: Marek Zieliński/Super Express

Paweł Popek Rak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyk w Polsce. Swoją popularność zawdzięcza nie tylko twórczości artystycznej, lecz także niecodziennemu sposobowi bycia. W przeszłości najbliższy przeciwnik Mariusza Pudzianowskiego na KSW 37 między innymi okaleczył sobie twarz. O licznych tatuażach Popka również należy wspomnieć.

Paweł Popek Rak swoją popularność w świecie muzyki zawdzięcza krakowskiej grupie Firma. Po kilku latach koncertów i problemach z polskim prawem postanowił wyemigrować na Wyspy Brytyjskie. Tam postanowił spróbować swoich sił w MMA. Stoczył trzy walki - dwie wygrał, jedną przegrał - ale postanowił przerwać karierę po tym jak na gali wybuchły zamieszki. Gdy porzucił sport postanowił zszokować wszystkich fanów.

Popek zaczął okaleczać swoje ciało. Do licznych tatuaży postanowił dodać także kolejne na gałkach ocznych. Bolesny i ryzykowny zabieg sprawił, że muzyk posiada teraz niebiesko-zielone gałki oczne. Później najbliższy rywal Pudziana poszedł jeszcze dalej. Na potrzeby teledysku powiesił się na hakach za skórę na plecach. Ostatnim szokującym zabiegiem, który przeszedł Popek była skaryfikacja - okaleczenie twarzy.

Gala KSW 37 odbędzie się 3 grudnia w Krakowie. Oprócz walki Mariusz Pudzianowski - Paweł Popek Rak kibice w Tauron Arenie zobaczą także trzy starcia o pasy mistrzowskie największej federacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Sport.se.pl zaprasza na relację NA ŻYWO w INTERNECIE z gali KSW 37.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: