SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma KSW 39: Pudzianowski gotowy na wojnę z Kowalczykiem. "Dawać mi go!!!"

KSW 39: Pudzianowski gotowy na wojnę z Kowalczykiem. "Dawać mi go!!!"

18.05.2017, godz. 11:19
Mariusz Pudzianowski (z prawej) po treningu
Mariusz Pudzianowski (z prawej) po treningu foto: Facebook

Już 27 maja Mariusz Pudzianowski powalczy z Tyberiuszem Kowalczykiem na gali KSW 39: Colosseum. Na PGE Narodowym będzie ponad 50 tysięcy kibiców - to europejski rekord frekwencji MMA! Czy "Pudzian" zrobi historyczne show i zniszczy rywala? Na Facebooku chwali się formą i zapowiada pełną gotowość do walki!

Mariusz Pudzianowski lubi robić swoim fanom niespodziankę w postaci codziennych aktualizacji formy na Facebooku. Ostro trenuje przed galą KSW 39, bo nie chce zawieść kibiców na PGE Narodowym. Przed tak wielką publicznością były strongman jeszcze nie walczył. Czy zje go presja? Na pewno nie! Nerwy są dla słabych, a "Pudzian" do takich nie należy. Całe życie poświęca treningom, ale jeszcze nigdy tak intensywnie nie ćwiczył mieszanych sztuk walki.

Pudzianowski powoli kończy swoje przygotowania. "Dziś były ostatnie sparingi, brak kontuzji - to najważniejsze" - pisał fighter KSW na Facebooku. Do walki z Kowalczykiem zostało mu dziewięć dni. Teraz skupi się na odpoczynku i regeneracji. Jest zadowolony z treningów. Znakomite efekty widać na zdjęciach - wygląda jak prawdziwy gladiator!

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: