SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Mamed Chalidow i jego kosmiczne przygotowania do KSW 39

Mamed Chalidow i jego kosmiczne przygotowania do KSW 39

17.05.2017, godz. 11:10
Mamed Chalidow
foto: Facebook

Mamed Chalidow już 27 maja na KSW 39 zmierzy się w hitowej walce z Borysem Mańkowskim. Jeden z najbardziej znanych wojowników w Polsce wie, że w Warszawie na PGE Narodowym czeka go piekielnie trudne zadanie i chce jak najlepiej przygotować się do starcia. W tym celu korzysta z rozmaitych sprzętów, między innymi z komory, przypominającej hiperbaryczną.

Od jakiegoś czasu Mamed Chalidow pracuje znacznie ciężej niż kiedykolwiek wcześniej. Już 27 maja podczas gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym zmierzy się z Borysem Mańkowskim, który ma wielki apetyt, by zostać królem polskiego MMA. Nic dziwnego, że Chalidow robi wszystko, by pokrzyżować plany najbliższemu rywalowi - to on obecnie uchodzi za najlepszego wojownika nad Wisłą. Po ciężkich treningach musi jednak szybko się regenerować, by być gotowym na kolejne wyzwania na salce treningowej.

Na Facebooku pochwalił się zdjęciem z komory, która przypomina hiperbaryczną. Kiedyś z takich udogodnień korzystał już Artur Szpilka. Zwolennicy używania takiego sprzętu podkreślają, że pomaga ono osiągnąć szczyt wydolności w odpowiednim czasie, a poza tym pozwala na szybszy odpoczynek i regenerację sił. Dzięki temu w dniu walki Mamed Chalidow ma nie odczuwać żadnego zmęczenia.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: