SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Dostała lanie od Jędrzejczyk i oświadczyła się swojej dziewczynie! [WIDEO]

Dostała lanie od Jędrzejczyk i oświadczyła się swojej dziewczynie! [WIDEO]

15.05.2017, godz. 07:06
Jessica Andrade - Joanna Jędrzejczyk
Jessica Andrade - Joanna Jędrzejczyk foto: EAST NEWS

Jessica Andrade przegrała z Joanną Jędrzejczyk na gali UFC 211 w Dallas, ale długo nie smuciła się po porażce. W klatce dała z siebie wszystko, a gdy zeszły z niej emocje, zaskoczyła wszystkich. Podczas pomeczowej rozmowy oświadczyła się swojej partnerce! Brazylijka była uradowana - jej miłość życia powiedziała tak.

Jessica Andrade nie miała szans w starciu z Joanną Jędrzejczyk. Polka znów udowodniła, że w UFC, czyli najlepszej federacji świata MMA,  nie ma dla niej godnej rywalki. W Dallas obroniła mistrzowski pas wagi słomkowej - zrobiła to już piaty raz w karierze! Ma także nieskazitelny bilans - 14 zwycięstw i zero porażek. Brazylijka nie miała żadnych argumentów. Jednogłośną decyzją sędziów przegrała z "JJ".

Na osłodę ma jednak to, co zrobiła tuż po walce. Najpierw doceniła kunszt Jędrzejczyk, a później zwróciła się do swojej dziewczyny, która siedziała na trybunach. Kibice zareagowali na jej słowa dopiero, gdy tłumacz zdradził jej pytanie w języku angielskim. 25-latka oświadczyła się partnerce! Ta pokazała kciuk w górę, zgadzając się na spędzenie reszty życia z zawodniczką UFC.

Ten moment możecie zobaczyć od 3:58.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: