SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle
Sport sporty walki mma mma Pudzianowski zapowiada zemstę na internetowych oszustach! "Mendo znajdę Cię"

Pudzianowski zapowiada zemstę na internetowych oszustach! "Mendo znajdę Cię"

06.03.2017, godz. 11:35
Mariusz Pudzianowski - Rolles Gracie
Mariusz Pudzianowski cieszy się po wygranej walce foto: KSW

Na Facebooku pojawił się kolejny oszukany konkurs utworzony przez fałszywe konto Mariusza Pudzianowskiego. Zawodnik MMA miał w nim oddać swojego luksusowego Hummera. Oferta wywołała wielkie zamieszanie i zaangażowała tysiące internautów. Mariusz Pudzianowski jest wściekły i zapowiedział zemstę na oszustach, którzy po raz kolejny podszywają się pod jego osobę!

Mariusz Pudzianowski ma już tego dość. Nie dalej jak miesiąc temu informowaliśmy o fałszywym koncie zawodnika MMA, które podszywało się za oficjalną stronę sportowca. Oszuści przeprowadzili wtedy nieprawdziwy konkurs, w którym jeden z aktywnych internautów miał wygrać ekskluzywne Lamborghini "Pudziana". Twardziel momentalnie zareagował, dementując ofertę podrobionego konta.

W ostatnich dniach oszuści znów dali o sobie znać. Tym razem fałszywe konto Pudzianowskiego oferowało wylosowanie Hummera wśród jego fanów. Tysiące "lajków", setki komentarzy i ponad 12 tysięcy udostępnień - konkurs wywołał wielką burzę w sieci.

"Pudzian" ostro zareagował na kolejne oszustwo z jego wizerunkiem w roli głównej. Zawodnik MMA dosadnie zapowiedział zemstę na fałszerzach. - Mendo znajdę Cię tak czy tak w tym wirtualnym świecie i nasr....m na kark padalcu!!!! - napisał w poście na swoim oficjalnym koncie na Facebooku.

autor: Łukasz Biernacki zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: