SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Tak Mamed Chalidow poderwał żonę. Ludzie pytali: Kto tam umarł?

Tak Mamed Chalidow poderwał żonę. Ludzie pytali: Kto tam umarł?

13.04.2017, godz. 09:46
Mamed Chalidow
foto: tv.se.pl

Mamed Chalidow należy do czołówki zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Kolejną szansę na zaprezentowanie się w oktagonie będzie miał już 27 maja na KSW 39 Colosseum w Warszawie. Prywatnie wojownik jest jednak bardzo spokojny i romantyczny. Postanowił opowiedzieć trochę o swoim życiu prywatnym i sposobie, w jaki zdobył serce swojej żony - Ewy.

Mamed Chalidow do Polski trafił w 1997 roku wraz z grupą Czeczenów. Trzy lata później otrzymał obywatelstwo naszego kraju. W Polsce znalazł ukochaną żonę - Ewę. Para ma dwóch synów i jest bardzo szczęśliwa. Wojownik w programie Kuby Wojewódzkiego postanowił opowiedzieć o tym, jak udało mu się poderwać wybrankę serca. - Razem z trenerami ułożyłem serce ze świeczek pod oknem i zapaliłem je. Przyjechaliśmy z chłopakami i zadzwoniłem, żeby wyjrzała przez okno. Najgorsze, że ludzie patrzyli i pytali: "Kto tam zmarł?" - opowiedział Chalidow na antenie TVN.

Mamed wspomniał także, że o serce Ewy nie było łatwo. - Ciężko było ją podejść. Była niedostępna. Mocny charakter, trzymała dystans do wszystkich. To właśnie mi się bardzo podobało, że się szanuje i ma swoje zasady. O telefon poprosiłem dopiero za piątym razem - powiedział zawodnik mieszanych sztuk walki.

Mamed Chalidow swoją kolejną walkę stoczy na gali KSW 39 Colosseum na PGE Narodowym w Warszawie. Pochodzący z Czeczenii zawodnik zmierzy się z Borysem Mańkowskim. - To będzie starcie dwóch mistrzów. Jeden jest na początku swojej kariery, drugi na jej końcu - podkreślał Mamed w oficjalnym filmie, promującym starcie.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: