SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki mma mma Tomasz Oświeciński powalczy w MMA? Strachu z Pitbulla może wejść do klatki

Tomasz Oświeciński powalczy w MMA? Strachu z Pitbulla może wejść do klatki

28.04.2017, godz. 20:54
Tomasz Oświeciński był żołnierzem mafii
foto: Super Express

Tomasz Oświeciński, znany przede wszystkim z roli Stracha w filmie "Pitbull", może wkrótce stoczyć walkę w formule MMA. Artur Ostaszewski, menedżer z firmy Shocker MMA poinformował, że do grona jego podopiecznych dołączył właśnie aktor, który obecnie występuje w serialu "M jak miłość".

Tomasz Oświeciński znany jest z wielkiego ekranu. Jego cechą charakterystyczną jest niezwykle wysportowana sylwetka. Wielu mężczyzn tylko marzy o takich mięśniach jakie ma filmowy Strachu. Nic dziwnego, że aktor zwrócił na siebie uwagę ludzi, związanych z mieszanymi sztukami walki. Od dłuższego czasu mówiło się o zainteresowaniu ze strony kilku federacji MMA usługami Oświecińskiego. Plany te nabierają coraz realniejszych kształtów.

Artur Ostaszewski z Shocker MMA Solutions poinformował na Twitterze, że aktor trafił pod jego skrzydła. "Czy będzie walczył w MMA? Zależy od sytuacji i ofert. Tych przybywa, nie tylko z Polski" - napisał na Twitterze. Oświeciński obecnie pracuje jako trener personalny i na brak klientów nie narzeka.

autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: