Liga Mistrzów 2022/23 - LOSOWANIE. Kiedy i o której jest losowanie grup Ligi Mistrzów?

i

Autor: AP/Associated Press/East News/Daniel Cole Liga Mistrzów 2022/23 - LOSOWANIE. Kiedy i o której jest losowanie grup Ligi Mistrzów?Liga Mistrzów 2022/23 - LOSOWANIE. Kiedy i o której jest losowanie grup Ligi Mistrzów?

Rewanż formalnością?

Benfica – Dynamo: Typy bukmacherskie. Kursy. „Orły” z awansem do Ligi Mistrzów?

2022-08-23 11:14

Benfica Lizbona – Dynamo Kijów typy i kursy. Już w najbliższych dniach poznamy komplet 32 drużyn, które zagrają w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Bardzo blisko tego celu jest Benfica, która w pierwszym starciu finałowym eliminacji pokonała na wyjeździe Dynamo Kijów 2:0. Choć Tomasz Kędziora i spółka z pewnością zrobią wszystko, aby odwrócić losy dwumeczu, ich wielki comeback wydaje się jednak mało prawdopodobny. Czy podobnie uważają bukmacherzy z TOTALbet? Benfica Lizbona – Dynamo Kijów typy bukmacherskie.

Przed rozpoczęciem decydujących dwumeczów wydawało się, że będzie to niezwykle wyrównane starcie. Ubiegłotygodniowy mecz w Łodzi pokazał jednak, że różnica pomiędzy Benfiką a Dynamem jest spora. Drużynie prowadzonej przez Mirceę Lucescu nie można odmówić walki i zaangażowania, umiejętności piłkarskie i szeroko rozumiana kultura gry była jednak po stronie Portugalczyków. Najlepiej świadczy o tym wynik – zwycięstwo 2:0 po bramkach zdobytych przez Gilberto oraz Goncalo Ramosa. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że taki rezultat osiągnięty w meczu wyjazdowym stawia ekipę z Lizbony w roli murowanego faworyta przed rewanżem. Choć Tomasz Kędziora i jego koledzy z pewnością zrobią wszystko, aby odwrócić losy tego pojedynku, szanse na taki rozwój wypadków wydają się naprawdę iluzoryczne. Podobnie uważają zresztą eksperci z TOTALbet, którzy potencjalne zwycięstwo gości z Kijowa „wycenili” na 8.72. Analogiczny kurs w przypadku wygranej gospodarzy wynosi natomiast 1.30, co jasno dowodzi, że bukmacher nie tylko jest przekonany o awansie Portugalczyków, ale przewiduje też ich stosunkowo łatwe zwycięstwo w rewanżu.

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

W grze o Ligę Mistrzów wciąż pozostaje także Karabach Agdam. Azerowie, którzy w pierwszej rundzie eliminacyjnej bez większych problemów poradzili sobie z Lechem Poznań (0:1 na wyjeździe i 5:1 u siebie), wraz z upływem czasu radzą sobie coraz lepiej. Po odprawieniu z kwitkiem mistrza Polski okazali się bowiem lepsi zarówno od FC Zurich ze Szwajcarii (5:4 w dwumeczu), jak i węgierskiego Ferencvarosu (4:2 w dwumeczu). W decydującym o awansie do Ligi Mistrzów pojedynku na ich drodze stanęła Viktoria Pilzno i trzeba jasno powiedzieć, że na półmetku tej rywalizacji bliżej osiągnięcia celu są Czesi. W Azerbejdżanie padł bowiem bezbramkowy remis, co – w perspektywie rewanżu przed własną publicznością – stawia ekipę z Pilzna w roli nieznacznego faworyta. Trzeba przy tym pamiętać, że także w dwumeczu przeciwko Ferencvarosowi Karabach zremisował pierwsze spotkanie przed własną publicznością. Rewanż padł jednak łupem podopiecznych Gurbana Gurbanowa, którzy awansowali do dalszych gier. Czy i tym razem taki scenariusz może się powtórzyć? Zdaniem ekspertów z TOTALbet jest to możliwe, choć faworytem niezmiennie pozostają piłkarze z Czech. Kurs na ich zwycięstwo w rewanżu wynosi bowiem 2.41, w przypadku Azerów jest to natomiast 3.44.

Kursy TOTALbet:

BENFICA – DYNAMO:

  • Wynik meczu:

Benfica – 1.30                  remis – 5.15                      Dynamo – 8.72

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.08                          1/2 – 1.14                          X/2 – 2.98

  • Benfica strzeli gola:

tak – 1.07                          nie – 6.80

  • Dynamo strzeli gola:

tak – 1.84                          nie – 1.86

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 9.72            powyżej 0.5 – 1.02

poniżej 1.5 – 4.13            powyżej 1.5 – 1.19

poniżej 2.5 – 2.16            powyżej 2.5 – 1.62

poniżej 3.5 – 1.46            powyżej 3.5 – 2.54

poniżej 4.5 – 1.17            powyżej 4.5 – 4.38

poniżej 5.5 – 1.05            powyżej 5.5 – 7.57

VIKTORIA – KARABACH:

  • Wynik meczu:

Viktoria – 2.41                  remis – 3.41                      Karabach – 3.44

  • Awans:

Viktoria – 1.63                  Karabach – 2.14

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.33                          1/2 – 1.33                          X/2 – 1.57

  • Sposób awansu:

Viktoria w regulaminowym czasie – 2.08

Viktoria w dogrywce – 9.57

Viktoria w rzutach karnych – 10.58

Karabach w regulaminowym czasie – 2.88

Karabach w dogrywce – 12.64

Karabach w rzutach karnych – 10.58

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczów el. Ligi Mistrzów dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze